اخبار

تاریخ خبر: 1396/01/03
زمان خبر :17: 42
نوع خبر :خبر

b_News رازهای کلیدی موفقیت کارآفرینان در سال جدید را در اینجا بخوانید

arangfilm agency

کارآفرينان بر کار و تلاش خود اتکا مي کنند و هرگز به شانس اعتقاد ندارند. اگر براي موفقيت تان در سال جديد منتظريد شانس درب منزل تان را بکوبد، سخت در اشتباهيد.

کتاب و برنامه ريزي مي توانند علم و مهارت شما را بالا ببرند اما زماني مي توانيد به روياهاي تان برسيد که آنها را به کار گيريد. از اين رو در زير 5 کليدي که باعث موفقيت کارآفرينان مي شود، براي شما نيز آورده شده تا در سال 1396 موفق تر از سال قبل تان شويد:

  • شکست هاي گذشته را در گذشته دفن کنيد

داستان هاي شکست استارتاپ ها بيشتر از آنهايي است که موفق هاي شده اند. بايد از اشتباهات گذشته درس بگيريد و آنها را در جايي که تعلق دارند بگذاريد: همان گذشته. زمان تان را با سير کردن در گذشته هدر ندهيد. انرژي تان را بر آينده متمرکز کنيد.

  • هر روز کار کنيد

مداومت در کار مهم است. بايد بدانيد با يک لحظه جدي نگرفتن کار، فرصت هاي زيادي را از دست خواهيد داد. بهترين استفاده را از زماني که داريد ببريد. نظر Jonathan Long کارآفرين و موسس مرکز مشاوره ي کارآفرينان Market Domination Media در اين باره از اين قرار است:

« اخيرا حجم کاري شرکت من آنقدر زياد شده که اگر هر روز سر کار نروم نمي توانم به تعهداتي که کرده ام پايبند بمانم و اين اعتبار کاري من را خراب مي کند. به نظر من موفقيت کسب و کار به خود کارآفرين وابسته است.»

  • کارها را محول کنيد

 

Long مانع پيشرفتش را عدم اعتماد به ديگران مي دانست:

«شايد صاحبان برخي از کسب و کارها بتوانند خودشان همه ي کارها را انجام دهند اما براي اين منظور بايد 18 ساعت در روز کار کنند. نه تنها باعث خستگي مفرط شان مي شود بلکه به کارهاي مهم تري مانند گسترش و اتخاذ استراتژي هاي لازم نمي رسند. افراد خوب را استخدام و به آنها اعتماد کنيد. کارهايي که مي توانيد را به آنها بسپاريد و وقت تان را براي تمرکز بر ديگر کارهاي مهم صرف کنيد.»

  • هر روز بهتر از ديروزتان باشيد

راه هاي زيادي براي بهبود يافتن وجوددارد: کلاس مديريت رفتن، شرکت در کنفرانس ها، مشورت کردن و ...

اما بهترين راهي که مي توانيد هر روز و هر زماني که دوست داريد انجام دهيد «کتاب خواندن» است. خواندن کتاب هاي کارآفرينان برجسته به شما کمک مي کند که با ديد، زندگي و اشتباهات آنها آشنا شويد و از آنها درس هاي زيادي بگيريد. شايد کتاب خواندن براي برخي سخت باشد اما يقينا مي توانيد هر روز 15 دقيقه از وقت تان را به کتاب خواندن اختصاص دهيد. اين عادت را در خود ايجاد کنيد. به مرور زمان خواهيد فهميد کتاب جزئي از زندگي تان شده و اصلا نمي توانيد آن را کنار بگذاريد.

  • تسليم نشويد

افرادي تسليم مي شوند که ترسو هستند، زيرا اين کار خيلي آسان تر از مقاومت کردن است.

قطعا در راه پر پيچ و خم کارآفريني به موانعي بر خواهيد خورد اما انتخاب با شماست. مي توانيد مقاومت کنيد و به روياهاي تان برسيد يا تسليم شويد و آرزوهاي تان را در حد خيال خوش نگه داريد.

بهترين زمان براي شروع کردن کسب و کار همين الان است. برخي از کسب و کارها حتي به اداره يا مکان خاصي نياز ندارند. فقط کافي است يک ايده ي خوب داشته باشيد.

منبع : ديجياتو


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315