اخبار

تاریخ خبر: 1395/12/20
زمان خبر :15: 12
نوع خبر :خبر

b_News ۴۰ نقل قول فوق‌العاده که به ما انگیزه می‌دهند!

arangfilm agency
افراد موفق و تاثيرگذار به ما الهام مي‌بخشند تا بتوانيم بهترين باشيم و کارهاي بهتري انجام دهيم. آن‌ها نويددهنده آينده‌اي روشن هستند. آن‌ها به ما مي‌آموزند که اگر رويايي در سر داريم با سخت کوشي و تلاش مي‌توانيم تفاوت ايجاد کنيم.

روزهاي سخت و دشوار اجتناب ناپذيرند، اما ما به انگيزه‌ نياز داريم تا به احساساتمان غلبه کرده و بهتر عمل کنيم. اين 40 نقل قول فوق‌العاده از آدم‌هاي بسيار تاثيرگذار به شما کمک مي‌کنند همچنان در راس کسب و کار و زندگي خود باقي بمانيد. اگر به هر دليلي امروز احساس خوبي نداريد، با خواندن اين نقل‌ قول‌ها مي‌توانيد انگيزه بگيريد و با وضعيت فعلي خود مقابله کنيد.

1- " من هنوز هم يک جستجوگر هستم، اما از سوال کردن از کتاب‌ها دست برداشته‌ام؛ مي‌خواهم به زمزمه‌هاي درونم گوش دهم."

2- " اگر زندگي ساز مخالف مي‌زند، نگذاريد که سرود شما را قطع يا متوقف کند."

3- مانکن‌ها نمي‌توانند خودشان لباس بپوشند. سنگ‌ها به همانجايي مي‌روند که شما پرتشان مي‌کنيد."

4- " انتقادها حواس شما را پرت نکنند. به خاطر داشته باشيد که برخي‌ها فقط زماني احساس موفقيت مي‌کنند که به شما نيش مي‌زنند."

5- " درد موقتي است اما ترک کردن هميشگي."

6- " اين سنگيني بار نيست که کمر شما را مي‌شکند، بلکه روشي است که آن را حمل مي‌کنيم."

7- " اگر مي‌خواهيد کشتي بسازيد، مردان را براي جمع کردن چوپ، تقسيم کار و دستور دادن، فرا نخوانيد. در عوض، شور و اشتياق زدن به درياي بي‌انتها و بي‌کران را به آن‌ها بياموزيد."

8- " فرصت‌ها مي‌آيند و مي‌روند، اگر کاري نکنيد، براي هميشه از دستشان مي‌دهيد."

9- " پيش برويد. ادامه دهيد. هدف‌هاي بزرگ داشته باشيد. براي اوج گرفتن برنامه‌ريزي کنيد. کنار باند فرودگاه ننشينيد و انتظار داشته باشيد کسي بيايد و هواپيما را هل بدهد. روش خود را عوض کنيد و ارتفاع بگيريد."

10- " تفاوت ايجاد کنيد و تصميم بگيريد که مي‌خواهيد اين تفاوت از چه نوعي باشد."

11- " آيا مي‌خواهيد خودتان را بشناسيد؟ نپرسيد. عمل کنيد! عملتان شخصيت شما را تعريف خواهد کرد."

12- " يک روز کافي است که از ما شخصي کمي بزرگتر و يا کمي کوچکتر بسازد."

13- " شکست دادن کسي که هرگز تسليم نمي‌شود، کار دشواري است."

14- " پيش برويد و کوه‌هاي جلوي راهتتان را فتح کنيد."

15- " حرف‌هايي که از دهان‌تان خارج مي‌شوند، زندگي شما را تعيين نمي‌کنند. آنچه را که براي خودتان زمزمه مي‌کنيد، بيشترين قدرت را دارد."

16- " تنها کسي که قرار است به آن تبديل شويد، همان کسي که خودتان تصميم مي‌گيريد باشيد."

17- " زندگي همان چيزي است که خودتان مي‌سازيد. هميشه اين گونه است. هميشه اين گونه خواهد بود."

18- " براي خودت کار انجام بده. از شما انتظار نمي‌رود که جهان را تغيير دهيد. از شما انتظار نمي‌رود خانواده و دوستانتان را تحت تاثير قرار دهيد. هماني باشيد که هستيد يا اين که دوست داريد باشيد."

19- " اگر تمايلي به آموختن نداشته باشيد، هيچ کس نمي‌تواند به شما کمک کند. اگر تصميم داشته باشيد ياد بگيريد، کسي نمي‌تواند شما را متوقف کند."

20- " برخلاف آنچه به ما گفته مي‌شود، زندگي ساده است. ما با انتخاب‌هايمان پيچيده‌اش مي‌کنيم."

21- " بزرگ‌ترين ريسک اين نيست که اهداف بسيار بزرگي تعيين کنيم و نتوانيم به آن‌ها برسيم، بلکه اين است که اهداف کوچکي را در نظر بگيريم و در انجام آن‌ها موفق باشيم."

22- " شکست زماني است که شما تسليم مي‌شويد. يک برنده واقعي کسي است که تسليم نمي‌شود، حتي زماني که فکر مي‌کند همه چيزش را از دست داده است."

23-"فکر نکنيد سرمايه‌گذارها ميليون‌ ميليون پول روي ميز شما مي‌گذارند تا شما خانه بزرگتر يا ماشين جديدتر بخريد و آخر هفته به خوش‌گذراني بپردازيد و يا اين که سبک زندگي خود را ارتقاء دهيد."

24- " موفقيت نتيجه عمل است. از حرف زدن اجتناب کنيد و به عمل بپردازيد."

25- " از اين دو گروه بپرهيزيد: کساني که فکر مي‌کنند وضعيت‌تان بهتر از وضعيتي که در آن به دنيا آمده‌ايد، نخواهد شد يا کساني که فکر مي‌کنند هيچ‌گاه پيشرفتي نسبت به موقعيتي که در آن هستيد، نخواهيد داشت."

26- " آيا مي‌دانيد امروز همان فردايي است که ديروز در موردش حرف مي‌زديد؟ اين وظيفه شما است که زندگي را براي بهتر شدن تغيير دهيد."

27- " برخي‌ها نياز به جنگيدن دارند، برخي‌ها نياز به قرباني شدن و برخي‌ها بايد الهام بگيرند و برخي ديگر بايد قهرمان شوند."

28- " هدف کامل شدن نيست. بلکه تلاش است. و وقتي شما آن تلاش را هر روز وارد زندگي خود مي‌کنيد، آنجا است که دگرگوني اتفاق مي‌افتد. اين گونه است که تغيير رخ مي‌دهد."

29- " اگر مي‌خواهيد به آسمان پرواز کنيد، بايد زمين را ترک کنيد. اگر مي‌خواهيد جلو برويد، بايد گذشته را که شما را پايين مي‌کشد، کنار بگذاريد."

30- " با پر وبال دادن به افکار منفي خود، آن‌ها را تقويت نکنيد، چون باعث نااميدي، نگراني و ناراحتي شما در زندگي مي‌شوند."

31-" سفر کردن دشوار مي‌گردد اگر مقصد را بدانيد و از مسير صحيح آگاه نباشيد، شايد يک قدرت فوق‌العاده، استقامت فيزيکي و اخلاقي شما را آزمايش مي‌کند."

32-" مي‌گويند وقتي نمي‌توانيد راه پله را ببينيد، ايمان اولين قدم را برمي‌دارد. در واقع، عقل آسانسور پشت راه‌پله را که مي‌تواند شما را به طبقه بالا ببرد، مي‌بيند."

33- " گاهي‌ اوقات اين پيچيدگي است که در ذهن ما جا خوش کرده است."

34- " برخي آدم‌ها به دنيا آمده‌اند تا زنده بمانند. مهم نيست چه بر سر راهشان قرار مي‌گيرد و چقدر دردسر مي‌کشند، آن‌ها زندگي مي‌کنند."

35- " در برخي جاها، اتفاقات باورنکردني رخ مي‌دهد. بيرون نرويد تا محل رخ دادن آن اتفاقات را پيدا کنيد، بلکه بيرون برويد و کاري کنيد اتفاق بيافتند."

36-"هرگز نبايد مسئوليت زندگي خود را به دوش ديگري بياندازيد."

37- "کارهايي که در آن‌ها تبحر داريد و از شما انتظار مي‌رود، انجام دهيد. کنجکاو باشيد. منتظر فوران الهامات يا بوسه جامعه بر پيشاني خود نباشد. توجه کنيد. توجه نقش بسيار مهمي دارد. توجه شما را به ديگران وصل مي‌کند. توجه شما را مشتاقتر مي‌کند."

38-" مردم مي‌گويد انگيزه ماندگار نيست. خوب حمام کردن هم اينگونه است. براي همين توصيه مي‌شود هرروز اين کار را انجام دهيد."

39- "نشاط، نيروي زندگي، انرژي و روح بخشي در عمل تفسير مي‌شوند."

 40-" اگر زندگي خسته کننده و مصيبت‌باري داريد، به اين خاطر است که افراد درستي را براي راهنمايي خواستن انتخاب نکرده‌ايد، پس کسي را غير از خودتان سرزنش نکنيد."

شبکه
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط
arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315