اخبار

تاریخ خبر: 1395/12/14
زمان خبر :09: 35
نوع خبر :خبر

b_News ۷ درس زندگی که باید بیاموزید، قبل از آن که خیلی دیر شود!

arangfilm agency
ناگهان به خودتان مي‌آييد و مي‌بينيد که "چقدر زود دير شده است؟". پس براي فکر کردن به زندگي خود وقت بگذاريد، بفهميد واقعاً از زندگي چه مي‌خواهيد. ببينيد چه چيزهايي در زندگي مهم‌تر هستند به سراغ همان‌ها برويد، پيش از آن خيلي دير شود...

به نظر شما مردم اغلب چه درس‌هايي را در زندگي بسيار دير مي‌آموزند؟ آنچه از پرسش و پاسخ‌هاي صورت گرفته در اين زمينه برمي‌آيد، بدست آوردن و به اشتراک گذاشتن دانش، توانمندسازي مردم به يادگيري از ديگران و درک بهتر جهان از جمله مواردي است که بايد به سرعت آن‌ها را آموخت پيش از آن که بسيار دير شود.

و اما فهرست مختصر و مفيدي که ما براي شما تهيه کرده‌ايم:

1- ريسک‌هاي بيشتري در زندگي انجام دهيد

 زندگي بسيار کوتاهتر از آن است که تمام وقت امن و بي‌خطر در آن بازي کنيد. آدم‌هاي زيادي در دنيا وجود دارند که به جاي آن که علاقه و اشتياق خود را دنبال کنند، سال‌ها در شغلي مشغول به کار هستند که از آن متنفرند. به خاطر داشته باشيد که تنها چيز بدتر از مرگ يک تابوت پر از پشيماني است.

2- سلامت جسماني

 عادت‌هايي که در جواني براي خود مي‌سازيد، بعدها پايه و اساس سلامت جسماني شما خواهند شد. شما که نمي‌خواهيد وقتي مسن‌تر شديد دائم با مشکلات جسماني خود دست و پنجه نرم کنيد.

3- زندگي معنادار است ...

 زيبايي زندگي به ارتباط‌ها و خاطره‌هايي است که با ديگر آدم‌ها مي‌سازيد.

4- و بي‌معني است

داشتن زيباترين ماشين، جديدترين کفش يا تازه‌ترين لباس شما را خوشحال‌تر نمي‌کند.

5- وقت خود را صرف کارهاي با اهميت کنيد

 براي دوستانتان، براي آدم‌هاي خاص و خانواده خود وقت بگذاريد. هرگز نمي‌دانيد که چه موقع ممکن است نزديک‌ترين کساني که دوست‌شان داريد را از دست بدهيد.

6- زندگي شکننده است

 زندگي همان‌قدر که شگفت‌انگيز و رهايي‌بخش است، به همان اندازه قيمتي و شکننده است و ممکن است در آني از دست برود. پس مهم است  قدر لحظاتي که در آن هستيد را بدانيد.

7- پدر و مادرتان که بسيار قرباني شما شده‌اند

 شايد کاملا درک نکنيد که پدر و مارتان چه فداکاري‌‌ها و از خود گذشتگي‌هايي براي شما انجام داده‌اند تا شما خانواده خودتان را داشته باشيد و بچه‌هاي خودتان را بزرگ کنيد. همين حالا به پدر و مادرتان زنگ بزنيد و از آن‌ها تشکر کنيد.  

شبکه
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط
arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315