اخبار

تاریخ خبر: 1395/12/07
زمان خبر :10: 15
نوع خبر :خبر

b_News کاپ‌کیکی که 10 میلیارد دلار می‌ارزد

arangfilm agency
تا به‌حال نام "درو هوستون" به گوش‌تان خورده است؟ وي مديرعامل "دراپ باکس" است و به‌گفته فوربس؛ او با تنها 33 سال سن يکي از جوان‌ترين ميلياردرهاي جهان است. بخش اعظم اين ثروت از مالکيت دراپ باکس مي‌آيد. همان‌طور که مي‌دانيد دراپ باکس؛ يک شرکت فناوري در حوزه ارائه فضاي ذخيره‌سازي آنلاين است. ارزش اين شرکت در سال 2014 ميلادي و در حالي‌که تنها هفت سال از عمر آن مي‌گذشت؛ 10 ميليارد دلار برآورد شد.

اگر بخواهيم در خصوص دلايل موفقيت دراپ باکس صحبت کنيم عوامل زيادي تأثيرگذار بوده‌اند. اما هوستون در يک مصاحبه اختصاصي با بيزنس اينسايدر؛ در پاسخ به اين سئوال دليل عجيبي را عنوان کرد: «يک تصوير از کاپ‌کيک خوشحال و خندان.»

هوستون در ادامه گفت: «تصوير يک کاپ‌کيک خندان به اين معني است که وي همواره به حفظ يک ساختار و فرهنگ با نشاط در محيط کار معتقد و پايبند است. وي تأکيد مي‌کند که همين عامل به‌ظاهر ساده در رشد سريع شرکت وي تأثير به‌سزايي داشته است و موجب شده تا بتواند همين طرز فکر ساده و آسان را به تمامي کارمندان شرکت منتقل کند.»

به‌همين دليل است که هوستون تصوير کاپ‌کيک خندان را بدون اين‌که در آن دست ببرد به‌عنوان يکي از پنج ارزش اصلي دراپ باکس عنوان مي‌کند.

هوستون مي‌افزايد: «ما معتقديم بودن در يک محيط شرکتي به اين معني نيست که خود را در يک تجربه شرکتي محصور و زنداني کنيد. به‌نظر ما؛ کار کردن بايد جذاب و بانشاط باشد؛ بايد روابط فوق‌العاده‌اي داشته باشيد و بتوانيد همان حس را وارد ابزارهاي مورد استفاده در داخل شرکت کنيد.»

در واقع؛ به‌گفته "کرت وارنر" که اخيرا به‌عنوان طراح به استخدام اين شرکت درآمده؛ «دراپ باکس بعد از مصاحبه با نيروهايي که به احتمال زياد به استخدام شرکت در مي‌آيند؛ يک کيت کاپ‌کيک در اختيارشان مي‌گذارد.»

«شايد بهرين چيز براي من؛ دريافت اين جعبه کوچک صورتي رنگ بود که همان شب بعد از مصاحبه در هنگام ورود به آپارتمان با آن برخورد کردم. با هيجان خاصي جعبه را باز کردم و با تعجب به کاپ‌کيکي را ديدم که يک نوشته کوتاه به آن الحاق شده بود مبني بر اين‌که دراپ باکس از اين‌که مي‌تواند از توانايي‌هاي من استفاده کند هيجان زيادي دارد.»

اگر با پنچ ارزش کليدي و اصلي دراپ باکس آشنايي نداريد؛ کافي است بدانيد که اين پنج اصل عبارت هستند از:

۱ - شايسته اعتماد کردن باشيد

۲ - اهميت دادن به جزئيات

۳ - هدف‌تان رسيدن به درجات بالاتر باشد

۴ - "ما" نه "من"

۵ - تصوير کاپ‌کيک

شبکه
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط
arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315