اخبار

تاریخ خبر: 1396/06/28
زمان خبر :14: 32
نوع خبر :خبر

b_News بررسی یک کمپین: خوانندگان اکونومیست به دنبال حقیقت‌اند

arangfilm agency

ام بي اي نيوز: براي آن‌ها که خواننده‌ي اکونوميست نيستند، اين نشريه خسته‌کننده و بيش از حد روشنفکرانه به نظر مي‌رسد. بيش‌تر مردم اکونوميست را نشريه‌اي اقتصادي، سياسي و کاري مي‌دانند. پس «اکونوميست به آن‌ها ارتباطي پيدا نمي‌کند.»
اين بزرگ‌ترين چالشي بود که چند سال قبل، اکونوميست با آن روبه‌رو بود. اکونوميست مي‌خواست در زندگي روزمره‌ي مردم حضور داشته باشد و مخاطبان بيش‌تري جذب کند. پس با همکاري آژانس Proximity London کمپين ديجيتال Raising Eyebrows and Subscriptions را طراحي و اجرا کرد.

هدف کمپين جذب مخاطبان جوان بود و اين کار را با خلق محتواي خلاق و تاثيرگذار انجام دادند.
پس همه چيز با ابزار خود برند يعني مقاله آغاز شد. به طور معمول مقالات اکونوميست، مقالاتي پر از نکته و مملو از بررسي‌هاي تخصصي و تند بودند. درنتيجه بنرها مي‌بايست محرک، متفکرانه و در راستاي همين مقالات تنظيم مي‌شدند. مطالبي که ضمن جلب توجه، مخاطب را به محتواي مقالات هدايت مي‌کرد و پيش از کليک روي لينک بنر، کنجکاوي او را براي خواندن ادامه‌ي مطلب برمي‌انگيخت.
استراتژي کمپين از اين انديشه نشات مي‌گرفت که چيزي تحريک‌کننده‌تر از حقيقت وجود ندارد!
 

بررسي يک کمپين: خوانندگان اکونوميست به دنبال حقيقت‌اندپس اکونوميست در بنرها، از عناوين (تيترهاي) روشنفکرانه فاصله گرفت و سعي کرد از طريق توليد عناوين داغ و کمي زرد که به موضوع مقالات مرتبط بودند کنجکاوي مردم را برانگيزد. درواقع مقالات فرقي نکرده بودند و فقط بنا بود تيترها از ساختار کلامي جديدي پيروي کند و به شکلي درآيد که مردم و به ويژه نسل جوان، به آن‌ها علاقمند شوند و ديگر خود را از اکونوميست جدا نبينند. اکونوميست مي‌خواست شخصيتي مردمي پيدا کند.
نتيجه اين بود که آژانس Proximity که انتظار ۶۶۰۰۰۰ کليک را مي‌کشيدند، ۵.۲ ميليون کليک دريافت کردند که ۶۴۰۰۰ عضو جديد اکونوميست نتيجه‌ي اين کليک‌ها بود.

مترجم: نازنين کي نژاد
www.proximitylondon.com

 

منبع: mba news


بر چسب خبر :
یونیتی
دوشنبه 3 مهر 1396  -   زمان : 15:21:58
با تشکر از سایت مفید و حرفه ای شما


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315