اخبار

تاریخ خبر: 1396/06/13
زمان خبر :23: 33
نوع خبر :خبر

b_News مشارکت صدا و سیما و dnaunion جهت اثر بخش تر کردن بودجه های تبلیغاتی

arangfilm agency

به نقل از ام بي اي نيوز:
مسئولان عالي رتبه سازمان صدا و سيما با بازديد گام به گام از شرکتهاي مختلف dnaunion به سهم مهمي که اين گروه در تهيه اطلاعات و داده هاي تحقيقاتي مهم صنعت تبليغات کشور دارد، پي بردند. نقشي که باعث پيشرفت هر چه بهتر اثربخشي صنعت تبليغات به عنوان يک عامل کليدي در اقتصاد کشور خواهد شد. همچنين در اين بازديد مسئولان از آخرين دستاوردهاي علمي و عملياتي که در صنعت تبليغات کشور قابليت اجرايي شدن داشته و اکثر آنها براي اولين بار در گروه شرکتهاي dnaunion بکار رفته اند، مطلع شدند. گروه شرکتهاي dnaunion برپايه آخرين روش هاي تحقيقاتي و علمي پايه ريزي شده است. نکته ي مهمي که براي مسئولان در اين بازديد جالب توجه بود. در اين ديدار مسئولان به همراه هيات مديره گروه به بررسي چالش هاي مختلف پيش روي صنعت تبليغات پرداخته اند. همچنين در اين گردهمايي؛ صحبت هاي سازنده اي درباره شيوه هاي اثربخش تر کردن بودجه هاي تبليغاتي برندها مطرح شد. شيوه هايي که آينده ي روشني را براي صنعت تبليغات کشور ترسيم خواهد کرد.

مشارکت صدا و سيما و dnaunion جهت  اثر بخش تر کردن بودجه هاي تبليغاتيdnaunion را علمي و موفق يافتم

دکتر احمد شهرياري معاون برنامه ريزي و منابع مالي سازمان صدا و سيما درباره هدفمند کردن بودجه هاي تبليغاتي برندها در راستاي اين ديدار گفت: واحد بازرگاني سازمان صدا و سيما و شرکت هاي تبليغاتي هم راستا با هم در جهت تحقق يک هدف در حال حرکت هستند. هدفي که با تمرکز برآن؛ تعاملات و فعاليت ها در حوزه تبليغات افزايش مي‌يابد. اين تعاملات و درک متقابل از همفکري و ارتباط بيشتر هر دو طرف با هم ايجاد خواهد شد. مطمئنا با دوري کردن از هم و جداسازي سازمان صدا و سيما از شرکت هاي تبليغاتي موفقيتي حاصل نخواهد شد. از طرفي فضاي اقتصادي کشور نيز تاکيد ديگري بر گسترش اين تعاملات است. کشور ما در حال رشد است و اگر با همين روند پيش برويم، پويايي فوق العاده اي را در اقتصاد شاهد خواهيم بود. در اين اقتصاد بزرگتر؛ بازار نيز رويکرد رقابتي تري را به خود شاهد خواهد بود. چنين رويکردي باعث گسترش فضاي تبليغاتي نيز مي شود. فضايي که باعث افزايش بودجه هاي تبليغاتي برندها شده است. در اين باره پيش بيني ها نشان مي‌دهد که درآينده نزديک رشد 30درصدي را در صنعت تبليغات شاهد خواهيم بود. چنين رشدي در صنعت فوق العاده و جالب توجه است. مطمئنا اين رشد با شناخت بهتر برندها از تبليغات افزايش خواهد يافت. علاوه براين؛ مسئله فرهنگ نيز به توجه بيشتر برندها نسبت به تبليغات کمک کرده است. مخاطبان کشورمان بيشتر سبک زندگي خانوادگي را در پيش گرفته اند و همين موضوع باعث شده که تبليغات تلويزيوني از اهميت بيشتري برخوردار باشد. چنين طرز تفکري به راحتي تغيير نخواهد کرد. مجموعه هايي به مانند گروه dnaunion به رشد اين تفکر در کشورمان کمک بسزايي خواهند کرد. گروهي که به نسبت مابقي شرکتهاي بازديدکننده در اين مدت، علمي تر و با زيرساخت مستحکم تري در صنعت گام بر مي دارند. گروه dnaunion با اين روند حرکتي از مابقي شرکتهاي تبليغاتي جلوتر حرکت خواهد کرد. در اين گروه؛ تحقيقات بازار و مباحث علمي از اهميت بالايي برخوردار است و همين موضوع موفقيت اين گروه را تضمين کرده است. علاوه براين موارد، رمز موفقيت اين گروه را در تيم منسجم و يکدست آن يافتم. تيمي که با حوصله، صبر و دقت در حال پيش روي هستند و تلاشي براي پرش هاي ناگهاني نمي‌کنند.

مشارکت صدا و سيما و dnaunion جهت  اثر بخش تر کردن بودجه هاي تبليغاتياشاره شرکتي خلاق در حوزه تبليغات

در ادامه اين ديدار نسيم فروزنده مسئول پذيرش آگهي هاي تبليغات تلويزيوني درباره شرکت ارتباط تصوير اشاره يکي از شرکتهاي زيرمجموعه گروه dnaunion گفت: در مدت فعاليتي که در واحد بازرگاني داشته ام، شيوه فعاليت شرکت ارتباط تصوير اشاره برايم قابل توجه بوده است. هميشه خروجي اين شرکت جالب ، منظم و خوب بوده است. چنين خروجي باعث شده که همواره تمايل داشته باشم، از نزديک اين شرکت خلاق را ببينم. با بازديد از اين شرکت پي به موفقيت آن بردم. گردهم آمدن افراد خلاق، صبور و دلسوز در اين شرکت باعث موفقيت آن شده است.

مشارکت صدا و سيما و dnaunion جهت  اثر بخش تر کردن بودجه هاي تبليغاتيتعامل بيشتر ميان سازمان صدا و سيما و گروه dnaunion

دکتر ناصر پاشاپور نيکو مدير عامل گروه dnaunion درباره هدف اين ديدار گفت: بازديد از فعاليت ها و تشريح شيوه عملکرد نيروهاي متخصص جواني که با همکاري و همدلي همديگر باعث شکل گيري بخشي از صنعت تبليغات کشور شده اند، از نکات مهمي ست که در صدد انتقال آن در اين بازديد بوديم. اين ديدار از نماي نزديک؛ به تغيير نگاه و شکل گيري جلوه بهتري از صنعت تبليغات کشور کمک بسزايي خواهد کرد. همچنين متخصصان اين حوزه نيز به اهميت نقشي که در وادي تبليغات بازي ميکنند، پي برده و با دلگرمي بيشتري در مسير درست خلاقيت گام برمي دارند. بنابراين هدف اصلي از اين بازديد، برقراري ارتباطي دوسويه و ايجاد يک درک متقابل ميان اين سازمان و گروه dnaunion است. چنين عملکردي از طرف سازمان صدا و سيما باعث خواهد شد، صنعت تبليغات؛ جايگاه اصلي خود را در اقتصاد کشور بيابد. جايگاه اي که با پرده برداري از زحمات فعالان صنعت تبليغات در چنين ديدار بدست خواهد آمد. اين سري از بازديدها براي اولين بار در کشور اجرايي شده و مطمئنا تاثير فوق العاده اي در روابط ميان آژانس هاي فعال در عرصه تبليغات و سازمان صدا وسيما مي گذارد. پاشاپور در ادامه افزود: نکته مهم ديگر اين است که در اين بازديدها علاوه بر اداره کل بازرگاني از معاونت هاي سازمان نيز حوزه داشتند و همين اتفاق به تثبيت نقش تبليغات در پيشبرد بهتر اهداف اقتصادي کشور کمک خواهد کرد. اين بازديدها بر اساس نوع عملکردي که آژانس ها با اداره کل بازرگاني داشته اند، تنظيم و مسئولان سازمان يکي پس از ديگري چنين بازديدهايي را انجام مي دهند. در مجموع برنامه ريزي براي اين سري از بازديدها در تعاملات و رايزني هاي مختلفي که ميان فعالان عرصه تبليغات و مسئولان سازمان صدا و سيما صورت گرفت، انجام شده است. بازديدهايي که نشان از تلاش سازمان براي حمايت و همراستا کردن روند حرکتي فرآيندهاي بازرگاني تلويزيون با توانمندي هاي بدنه صنعت تبليغات کشور دارد.

منبع ام بي اي نيوز


بر چسب خبر : صدا و سيما


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315