اخبار

تاریخ خبر: 1396/04/03
زمان خبر :08: 11
نوع خبر :خبر

b_News ۴ نکته برای استفاده‌ی موثر از اینفلونسرها پس از قوانین جدید اینستاگرام

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

اينستاگرام هفته‌ي گذشته راهي آسان به کاربران معرفي کرد تا از آن طريق بتوانند پست‌هايي را شناسايي کنند که اينفلونسرها به واسطه‌ي روابط تجاري با تجارت مورد نظر در صفحه‌ي خود قرار داده‌اند. اين اپليکيشن زيرمجموعه‌ي فيس‌بوک گفته است که کاربران بر پست‌هاي مذکور مرزهايي را مي‌بينند که نوشته شده: «paid partnership with»
اين اقدام چند ماه پس از ارسال ۹۰ نامه توسط کميسيون تجارت فدرال به اينفلونسرهاي اجتماعي صورت گرفت. اين نامه ها براي صورت نگرفتن مکفي علامت‌گذاري کردن پست‌هايشان به عنوان محتواي پرداخت‌شده ارسال شد.

جوئل رايت، مديرعامل و يکي از موسسين شبکه‌ي اينفلونسر #Hashoff، مي‌گويد که بازاريابان پس از اين قوانين جديد اينستاگرام به مشاوره احتياج دارند و چهار نکته‌ي زير را پيشنهاد مي‌دهد. کمپاني او ۱۵۰۰۰۰ اينفلونسر را در انحصار خود دارد که کارهاي برندد شده‌اي براي کمپاني‌هايي نظير Bud Light در پلتفرم‌هاي چون اينستاگرام، فيس‌بوک، توييتر، يوتيوب و اسنپ‌چت انجام داده‌اند.

۱- براي فريب دادن مخاطب تلاش نکنيد
شفافيت هميشه بهترين استراتژي است، مگر اينکه چيزي براي پنهان کردن داشته باشيد.» «مشتريان باهوش‌اند و از طريق آگهي‌هاي بدون شرم محصول مي‌بينند.

۲- محتوا حالا بيش از هر زمان ديگري اهميت دارد
رايت توضيح مي‌دهد که اگر شما محصول تبليغ شده را همتراز با هويت خود قرار دهيد، و محتوا توسط جامعه‌ي مخاطبين شما قابل نتظار باشد، چيزي براي نگراني وجود ندارد.
اگر سرگرمي يا رابطه‌ي نزديک مشروع براي يک برند در محتوا نيز ديده شود، قابل فهم است.

۳- خلاقيت کليد است
اينفلونسرهاي اينستاگرام بيش از هر چيز ديگري توليدکننده‌ي محتوا هستند، پس کار نيز بايد به همين روش باشد.
مخاطبي که ساخته‌اند مبتني بر تجربه هاي عالي محتوايي و يا نقطه نظرهايي‌ست که ارائه مي‌دهند. بازاريابي اينفلونسر زماني جواب مي‌دهد که برندها و اينفلونسرها بتوانند محتواي مبتني بر سود مشترک را توسعه دهند. به اين معني که مخاطبين اينفلونسر از طريق چيزي منتفع شوند که به آن علاقه دارند. برند نيز از اين جهت سود مي‌برد که به طريقي زمينه‌اي، قابل اعتماد و خلاقانه‌ به نمايش گذاشته مي‌شود.

۴- درون‌بيني بهترين دوست بازارياب است
اطلاعات ستون اصلي عملکرد خوب اينفلونسر در اينستاگرام است.
بدون وجود اين، شما خواهيد ديد که بازاريابي اينفلونسر به طرز فزاينده‌اي سخت مي‌شود. شما نياز داريد تا زمينه‌ي جامعه‌ي مخاطبين را بشناسيد.

منبع : adweek

بازنشر:mbanews
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط
arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543