اخبار

تاریخ خبر: 1396/03/29
زمان خبر :07: 29
نوع خبر :خبر

b_News اسکایپ با ظاهری جدید و احتمالا الهام گرفته از اسنپ چت

arangfilm agency
 
 
 
 
 
 
 
اسکايپ با ظاهري جديد و احتمالا الهام گرفته از اسنپ چتام بي اي نيوز: با تغييرات جديد صورت گرفته در اسکايپ، دوربين گوشي شما در جلو و ميانه ي صفحه قرار مي گيرد.
مايکروسافت از تغييرات عمده اي در اپليکيش موبايل خود خبر داده است که از جمله ي آنها مي توان به ويژگي Highlights براي کاربران اشاره کرد. با استفاده از Highlights شما قادر خواهيد بود عکس بگيريد و ويدئو ضبط کنيد، آن ها را با استيکرها، طرح ها و نوشته ها بياراييد و در نهايت آن ها را براي دنبال کنندگانتان به نمايش بگذاريد.

 

اسکايپ با ظاهري جديد و احتمالا الهام گرفته از اسنپ چتيکي از مهم ترين وجوه تمايز Highlights با ويژگي هاي رقيب در اپليکيشن هاي ديگر، مدت زمان در دسترس بودن آن مي باشد. يک هفته به جاي مدت زمان 24 ساعته ساير اپلکيشن ها. همچنين شما کنترل بيشتر و دقيق تري بر روي اينکه چه کساني مي تواند Highlights شما را ببينند داريد.
تغييرات فقط به مواردي که گفته شد محدود نمي شود. اسکايپ همچنين تاکيد و توجه بيشتري به مکالمه خواهد داشت. تمام بخش پيام رساني با تعداد زيادي رنگ هاي سرزنده و متفاوت مورد تجديد نظر واقع شده است. از اين به بعد کاربران قادر خواهند بود تا به پيام ها با شکلک (ايموجي) واکنش نشان دهند و اين واکنش ها در تماس هاي نصويري هم قابل استفاده مي باشند.

اسکايپ با ظاهري جديد و احتمالا الهام گرفته از اسنپ چتهمچنين با قابليت جست و جوي جديدش، شما قادر خواهيد بود افرادي را که مي شناسيد ولي هنوز با آن ها ارتباط اسکايپي نداشته ايد، پيدا کنيد. اسکايپ جديد طي چند هفته ي آينده و پيش از همه بر روي سيستم عامل اندرويد قرار خواهد گرفت. پس از مدتي نسخه ي مناسب براي سيستم عامل iOS هم در اختيار قرار خواهد گرفت.


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543