اخبار

تاریخ خبر: 1396/03/23
زمان خبر :07: 47
نوع خبر :خبر

b_News تشویق زنان هنرمند با بطری هایی به تعداد محدود

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

ام بي اي نيوز: برند LIFEWTR زير مجموعه شرکت پپسي با هدف تشويق مصرف کنندگان و بازگشت به جذابيت بازاريابي خود همزمان با شروع فصل تابستان، به تقدير از تنوع، فرصت هاي برابر و زنان هنرمند مي پردازد. بطري هاي جديد چشم نواز آن همچنين با استفاده از طرح هاي بسته بندي خاص خود گامي ديگر در مسير روند تکامل برند هاي نوشيدني را به تصوير مي کشد. اين در حالي است که بطري ها نقش بوم نقاشي را بازي مي کنند و حتي در آينده سفارشي سازي موجب وفاداري مصرف کننده ها نسبت به برند و تلاششان براي دستيابي به تازه ترين محصولات LIFEWTR مي شود.

بهترين برند آب معدني زيرمجموعه شرکت پپسي جديد ترين سري طراحي هاي خود را در قالب اقدامي مبتکرانه و با نمايش طرح هاي برجسته و انتزاعي از همه زنان هنرمند به شکل برچسب هاي بطري سري 2 خود ارائه داده است. به گفته اين شرکت، با پيش بيني عرضه تقريبا 20 ميليون برچسب بطري و ورود اين بطري ها به قفسه هاي فروشگاه ها در چند ماه آينده، اين هنرمندان پلت فرمي استثنايي براي کشف و الهام بخشيدن به همگان در اختيار خواهند داشت.
به اعتقاد برند، LIFEWTR پيش از اين چند بار در سال برچسب هاي خود را تغيير داده است که هر سري از لحاظ فرهنگي حامي يک موضوع مرتبط است. سري اول طرح هايي از هنرمندان در حال ظهور در فضاي عمومي هنر و سري دوم به طور کلي طرح هايي از هنرمندان آمريکايي و انگليسي را در بر مي گيرد.

با وجود سهم بيش از پنجاه درصدي زنان از هنرمندان تجسمي دنياي امروز، کار هاي آن ها فقط کمتر از پنج درصد از مجموعه هاي دائمي بزرگ در ايالات متحده آمريکا و اروپا را تشکيل مي دهد.
تاد کاپلان، معاون پورتفوليوي آب مخصوص بخش نوشيدني هاي شرکت پپسي در آمريکاي شمالي افتخار مي کند که برچسب هاي سري دوم LIFEWTR طرح هاي يک سري از با استعداد ترين هنرمندان زن در حال ظهور را به تصوير مي کشند. به باور او اين واقعيت قابل تحسين است که زنان فوق گروه هاي مختلفي از انديشمندان مبتکر را تشکيل مي دهند و به روش هاي منحصر به فرد و تازه به جهان هنر کمک مي کنند.

 

تشويق زنان هنرمند با بطري هايي به تعداد محدودهنرمندان حاضر در اين طرح ترودي بنسون، با اصالات نيويورکي و شناخته شده به خاطر نقاشي هاي انتزاعي در ابعاد بزرگ و بکارگيري بافت، شکل و رنگ هاي برجسته در آن ها؛ ليني زد، با سبکي متمايز شامل "شخصيت هاي اسرار آميز" و آدرين گيتر، فعال در زمينه بررسي هويت و قدرت تخيل از طريق تقاشي و سازه ها با تلاش براي به چالش کشيدن ايدئولوژي هاي تداوم بخش ساختار هاي سلسه مراتبي را در بر مي گيرند. مواد غذايي فوق ما را به تفکر وا مي دارند و البته چنين نوشيدني جديد و شيکي نيز ايفاگر يک نقش مهم و تاثيرگذار در اين زمينه است.


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315