اخبار

تاریخ خبر: 1396/03/22
زمان خبر :07: 17
نوع خبر :خبر

b_News افزایش کیفیت دوربین آیفون به کمک کارمندان سابق اپل و توییتر

arangfilm agency

 

 

 

 

 

ام بي اي نيوز: يک طراح سابق در شرکت اپل "سباستين ده" با همکاري مهندس سابق توييتر بن ساندوفسکي يک اپليکيشن دوربين براي سيستم عامل iOS ساخته اند که Halide نام دارد و هدفش کاربرهاي پيشرفته مي باشد.
براي ارائه ي قابليتي که کاربرها کنترل بيشتري بر روي محيط کار دوربين داشته باشند، اين اپليکيشن با ايجاد رابطي بر اساس ژست به کاربر احساس استفاده از امکانات مختلف يک دوربين را مي دهد.

 

افزايش کيفيت دوربين آيفون به کمک کارمندان سابق اپل و توييتربا ارتقاي کيفيت دوربين گوشي هوشمند اپل در حد يک دوربين اعلا، به کاربراني که علايق جدي به تصوير برداري دارند امکانات بسيار حرفه اي ارائه مي کند. افزايش ميزان تمرکز، تطبيق پذيري سطح شبکه اي، و حمايت از قابليت RAW از جمله امکانات ارائه شده مي باشد.
کاربران قادر خواهند بود با استفاده از اين نرم افزار و با توجه به نيازها و انتخاب هايشان بين دو حالت مختلف يعني حالت اتوماتيک هوشمند و حالت کاملا دستي يکي را انتخاب مي کنند.
اين نرم افزار يا استفاده از فيدبک هاي تصويري و لمسي، يک کيفيت ملموس و قابل درک به Halide مي بخشد که تصويربرداري با آن را بسيار لذت بخش مي کند. مي توانيد اين نرم افزار را در APP Store پيدا کنيد.

 

افزايش کيفيت دوربين آيفون به کمک کارمندان سابق اپل و توييتر

افزايش کيفيت دوربين آيفون به کمک کارمندان سابق اپل و توييتر


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315