اخبار

تاریخ خبر: 1396/03/21
زمان خبر :08: 43
نوع خبر :خبر

b_News استفاده دوگانه از پوستر به عنوان تور و کمک به نجات اکوسیستم

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

ام بي اي نيوز: جمعيت زياد ماهي هاي زيبا ولي سمي "Lionfish" تهديدي براي جامعه ماهيگيري به حساب مي آيد که البته اين خبر به طور گسترده اي در رسانه ها منتشر شده است. با وجود چنين پوشش خبري گسترده اي، بازتاب اين خبر به ندرت ماهيگيران را متوجه خود مي کند به خصوص کساني که سبک در دريا در حال سفر و صيد ماهي هستند.
با هدف تحريک بيشتر ماهيگيران به انجام يک اقدام مفيد، آژانس فعال سازي برند "Geometry UK" با همکاري آژانس تبليغاتي "Geometry Colombia" کمپين "Posters For Catching Fishermen" را در رابطه با ماهي Lionfish راه انداخت.

brief: جلب توجه ماهيگيران و کمک به آن ها براي انجام کار خود و تحت کنترل در آوردن جمعيت Lionfish.

 

استفاده دوگانه از پوستر به عنوان تور و کمک به نجات اکوسيستمپوستر هاي Geometry نه فقط اطلاعاتي راجع به Lionfish از لحاظ علم سم شناسي، شيوه درمان جاي نيش زدن، پيدا کردن و صيد آن ها را با ديگران به اشتراک مي گذارند، بلکه به بحث درباره شيوه تبديل تورها به تورهاي سبک، کشيدن و تکه پاره کردن آن ها مي پردازند.

اخباري که ماهيگيران کلمبيايي معمولا آن ها را ناديده مي گيرند حالا به ابزار هايي عملي تبديل شده اند که آن ها تمايلي به حفظ و بکارگيري آن ها دارند. به منظور تضمين مقاومت و استحکام کافي پوستر براي استفاده دوگانه به عنوان يک تور، Geometry از يک ورق کاغذي محکم و با دوام از جنس الياف پلي اتيلن با چگالي بالا بهره برد. اين محصول يک سطح چاپي عالي با وضوح فراوان براي طراحي و توليد پوستر به شمار مي رود که در عين ضد آب و قابل بازيافت بودن، مقاومت در برابر اشعه UV و مواد شيميايي، به راحتي پاره و سوراخ مي شود.

 

استفاده دوگانه از پوستر به عنوان تور و کمک به نجات اکوسيستم

استفاده دوگانه از پوستر به عنوان تور و کمک به نجات اکوسيستم

استفاده دوگانه از پوستر به عنوان تور و کمک به نجات اکوسيستم


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315