اخبار

تاریخ خبر: 1396/03/05
زمان خبر :11: 18
نوع خبر :خبر

b_News نواک جوکوویچ، سفیر جدید برند Lacoste

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

 

ام بي اي نيوز: همزمان با تعيين صلاحيت بازيکنان براي حضور در مسابقات اوپن فرانسه در ورزشگاه "رولند گاروس" در روز دوشنبه، 22 ماه مه، Lacoste تنيسور صربستاني، نواک جوکوويچ را به عنوان جديد ترين سفير برند خود معرفي کرده است.
اين برند پوشاک فرانسوي ضمن گراميداشت هشتاد و پنجمين سالگرد تاسيس خود در سال جاري ميلادي، چند روز پيش از عزيمت دومين تنيسور بزرگ جهان به مسابقات اوپن فرانسه، در پي عقد يک قرارداد نواک جوکوويچ را به عنوان سفير برند خود برگزيد.
2017 سالي پر از تغيير براي نواک جوکوويچ است. در کنار آغاز همکاري با آندره آقاسي به عنوان مربي جديد، جوکوويچ پس از پنج سال قناعت و فعاليت به عنوان سفير برند "Uniqlo" حالا سفير برند Lacoste مي شود.

قرمز، سفيد و آبي
Lacoste در رويدادي در منطقه مونت کارلو واقع در شهر موناکو، با حضور نواک جوکوويچ، اين خبر را اعلام کرد. به گفته اين برند، ستاره صربستاني دنياي تنيس چهره Lacoste داخل زمين و خارج از آن خواهد بود. در بيانيه اي، برند از ظرافت و نوآوري فراوان اين بازيکن سخن گفت که هر دو ويژگي با دي ان اي برند فرانسوي Lacoste و محصولات آن با الهام از دنياي ورزش به شکلي تمام عيار تطابق دارند.
 

نواک جوکوويچ، سفير جديد برند LacosteLacoste يک سري لباس کامل با اسم جوکوويچ براي استفاده سفير جديد خود در چهار گرند اسلم و ديگر مسابقات فصل را طراحي کرده است. از ماه مه، لباس هاي جديد Lacoste در فروشگاه ها نشانه اي از قرمز، سفيد و آبي، رنگ هاي پرچم فرانسه و صربستان را به همراه دارند.
در ادامه امضاي نواک جوکوويچ بر روي آستين سمت چپ مجموعه پيراهن هاي "polos" نقش مي بندد. اين نقوش با الهام از خطوط زمين تنيس طراحي شده اند.

با کمک عکس هاي جاکوب ساتون، يک کمپين تبليغاتي همزمان با اين اتفاق مجموعه اي از عکس هاي دهه 1930 ميلادي را در بر مي گيرد. در اين دوره "رنه لاکوست" دنياي پوشاک ورزشي را با پيراهن L. 12. 12 polo با پارچه نخي کلاسيک خود تکان داد. در نهايت خط توليد جديد Lacoste تلفيقي از يک سري تصاوير سياه و سفيد از دوران گذشته و تصاوير کاملا رنگي از سال هاي کنوني به شمار مي رود.


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315