اخبار

تاریخ خبر: 1396/03/03
زمان خبر :08: 06
نوع خبر :خبر

b_News پناهگاه شبانه آمازون برای خانواده های بی خانمان در سیاتل

arangfilm agency

 

 

 

 

 

ام بي اي نيوز: اين فضا در دفتر مرکزي جديد خرده فروشي آمازون، هر شب به بيش از 200 زن، کودک و خانواده بي خانمان پناه مي دهد.
غول خرده فروشي، آمازون از طرح هاي خود براي افتتاح يک پناهگاه دائمي مخصوص بي خانمان ها در رفتر مرکزي جديد خود در سياتل آمريکا پرده برداشته است.
آمازون وعده تخصيص فضايي به مساحت 4300 متر مربع به بي خانمان ها را داده است که تبديل به يک پناهگاه دائمي براي سازمان خيريه "Maryʼs Place Family Shelter" خواهد شد. اين سازمان خيريه محلي به حمايت از بي خانمان ها مي پردازد.
به گفته موسس و مدير عامل آمازون، جف بزوس، Maryʼs Place همواره مشغول ارائه خدماتي باورنکردني و نجات دهنده به زنان، کودکان و خانواد هاي بي خانمان جامعه سياتل است. آمازون آن قدر خوش شانس بوده است تا بتواند به اين همسايگان يک خانه دائمي در دفتر مرکزي خود در سياتل را پيشنهاد دهد.

 

پناهگاه شبانه آمازون براي خانواده هاي بي خانمان در سياتلاين فضاي اداري که از پاييز 2016 تاکنون در دست احداث است، متشکل از 65 اتاق مختلف به عنوان پناهگاهي شبانه روزي براي بيش از 200 زن، کودک و خانواده بي خانمان در شهر از آن نام برده مي شود.

"يادآوري اين نکته به خانواده ها که براي ما مهم هستند"
اين پناهگاه جديد شامل يک مرکز منابع خانواده مشابه با نمونه موجود در پناهگاه هاي کنوني "Maryʼs Place" در شمال سياتل و منطقه "White Centre" مي شود. در اين مرکز داوطلبان و کارکنان با هدف کمک به خانواده ها و افراد در راستاي حفظ امنيت شغلي و مسکوني دائمي با آن ها کار مي کنند.

 

پناهگاه شبانه آمازون براي خانواده هاي بي خانمان در سياتلاز آوريل 2016 تا امروز، آمازون به منظور تامين پناهگاه براي بيش از 200 خانواده در دو محل موقتي مختلف با "Maryʼs Place" همکاري کرده است اما اين مورد اولين پناهگاه دائمي مخصوص بي خانمان ها است که توسط شرکت ساخته مي شود.
به عقيده مدير اجرايي اين سازمان خيريه، مارتي هارتمن، ساخت يک پناهگاه دائمي در منطقه پايين شهر سياتل توسط آمازون، شرايط را براي "Maryʼs Place" و خانواده هاي تحت حمايت آن تغيير مي دهد.
اين پناهگاه منحصر به فرد به عنوان اولين نمونه در نوع خود، اين نکته را به خانواده ها يادآوري مي کند که براي مردم مهم هستند و جامعه سياتل قصد کمک به آن ها در مسير موفقيت و خوشبختي را دارد.
دفتر مرکزي و پناهگاه مخصوص بي خانمان هاي جديد آمازون احتمالا در اوايل سال 2020 کامل مي شوند.

منبع : www.designweek.co.uk

بازنشر:www.mbanews.ir


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315