اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/30
زمان خبر :11: 55
نوع خبر :خبر

b_News لوگوی 100 سالگی آژانس تبلیغاتی "Grey"، حاصل امواج مغز کارمندان

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

 

اين ماه به مناسبت صدمين سالگرد تاسيس آژانس تبليغاتي "Grey" و با هدف تقدير از اين نقطه عطف بزرگ، از يک لوگوي جديد رنگارنگ رونمايي مي شود.
اين لوگوي رنگارنگ به مناسبت صدمين سالگرد تاسيس آژانس بيانيه اي پيرامون فرهنگ مبتکرانه و خلاقانه آن و ميزان اهميت Grey به قدرت اجتماعي مغز 5 هزار نفر کارمند آژانس به حساب مي آيد.
Grey با استفاده از يک هدست بررسي کنده امواج مغزي، در حالي به اسکن مغز کارمندان در دفاتر مختلف خود در سرتاسر جهان مي پردازد که که آن ها مشغول کار بر روي briefهاي واقعي هستند. ارائه تصاوير رنگارنگ از امواج مغزي کارمندان به وسيله اين فناوري مدرن به گفته آژانس منجر به تشکيل يک "پرتره مغزي" شد که پايه و اساس لوگو به شمار مي رود.

شوراي خلاقيت جهاني Grey ايده طراحي لوگو را از ميان امواج مغزي ارسالي از سوي همه دفاتر آژانس تبليغاتي Grey در همه جاي دنيا انتخاب کرد.
به اعتقاد مايکل هوستون، مدير جهاني Grey، پرتره هاي مغزي يک تغيير و دگرگوني شديد را در باور و عقيده ما رقم زدند زيرا آن ها به تقدير از تنوع افراد و طرز فکر آن ها مي پردازند. تنوع چنين موضوع داغي است. صرف نظر از جنسيت، قوم يا نژاد افراد، مهم ترين نکته آن است که افکار و تجارب متنوع منجر به رشد خلاقيت مي شوند.

 

منبع : www.adweek.com

بازنشر:www.mbanews.ir


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315