اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/28
زمان خبر :13: 46
نوع خبر :خبر

b_News چقدر در مورد در خانه‌تان فکر می‌کنید؟

arangfilm agency

 

 

 

 

 

در‌ها. لمسشان مي‌کنيم و بارها در طول روز از آن‌ها عبور مي‌کنيم، اما چندان به آن‌ها نمي‌انديشيم، مگر اين که به درستي کار نکنند و يا از آن بدتر، توي صورتمان بخورند. آژانس سوئدي دت (Det)، در راه کمک به مشتري‌اش ديپلمات (Diplomat)، که يک شرکت در سازي است، با چالشي مواجه بود: چطور مردم را وادار مي‌کنيد آنقدر به در‌ها توجه نمايند که مشتاق شوند در جديدي بخرند؟
البته، با ايجاد تقاضا در جايي که تقاضايي وجود ندارد.
آژانس دت، تصميم گرفت مسأله تعويض در‌ را به فرصتي براي برجسته کردن خلاقيت خود مشتريان تبديل کند، که البته منطقي هم به نظر مي‌رسد، چراکه در، اولين چيزي است که افراد وقتي براي ديدنتان مي‌آيند، مي‌بينند و با آن درگير مي شوند (البته با اين فرض که شما افرادي را به منزلتان دعوت مي‌کنيد).

براي کمپين”Vinn Din Dorr” (در مد نظرتان را برنده شويد)، ابتدا مخاطبان تشويق شدند تا تصوير در ورودي خانه‌شان را به اشتراک بگذارند، و سپس درباره دري که مي‌خواهند به جاي آن داشته باشند صحبت کنند. ديزاينر‌هاي آژانس از فوتوشاپ براي ايجاد طرحي واقعي از در‌هاي توصيف استفاده کرده‌، آن‌ها را در وب‌سايتي در معرض رأي مردم قرار دادند.
در نهايت، شرکت ديپلمات، در مورد نظر فرد برنده را برايش ساخته و نصب کرده است. در اينجا چند نمونه از ديزاين‌ها را مي‌بينيم:

 

چقدر در مورد در خانه‌تان فکر مي‌کنيد؟

چقدر در مورد در خانه‌تان فکر مي‌کنيد؟

چقدر در مورد در خانه‌تان فکر مي‌کنيد؟در توجيه اين مسأله که چرا آژانس به طراحي يک اپ بسنده نکرد، کريستين سادرهولم، مدير هنري آژانس دت مي‌گويد:«برنامه‌هاي شخصي‌سازي ديجيتال گاهي نتيجه دلخواه و مناسبي به دست نمي‌دهند. از آنجايي که ديپلمات درهايي کاملاً شخصي مي‌سازد، چرا تمام مسير را طي نکنيم و اجازه ندهيم افرادي واقعي از ابتدا تا انتهاي پروژه درگير باشند؟»

منبع:

www.adweek.com

بازنشر:

www.mbanews.ir


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543