اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/22
زمان خبر :17: 56
نوع خبر :خبر

b_News یوتیوب با همراهی سلبریتی ها، 40 برنامه ی تازه نمایش خواهد داد

arangfilm agency

Johnson & Johnsonيکي از اين برنامه ها را حمايت مالي خواهد کرد. جيمز کوردن، مجري برنامه ي Late Late Show، در مراسم پخش برند يوتيوب در شب پنج شنبه، آن را ستود.
با انجام بزرگ ترين قمارش تا به امروز، يوتيوب با پخش انحصاري 40 برنامه جديد بر روي پلت فرم، مستقيما به سراغ دلارهاي تبليغ هاي سنتي تلويزيون رفته است. به نظر مي رسد تبليغات کننده ها هم پس از نگراني هاي مرتبط با امنيت برندها که چند هفته پيش يوتيوب را تحت تاثير قرار داد مجددا به سمت آن برمي گردند.

امشب، در مراسم پخش برندهاي عمده ي ديجيتال در نيويورک، مدير کل بخش کسب و کار يوتيوب، رابرت کينکل، اعلام کرد که سلبريتي هايي از قبيل کوين هارت، الن دجنرس، رايان سيکرست و دمي لواتو در حال تهيه برنامه هايي مي باشند. اين خبر بزرگ براي تبليغات کننده ها در اواخر هفته ي اول Digital Content NewFronts اعلام شد.
کينکل گفت: "ما به اين برنامه ها به عنوان راهي براي همراهي با شما براي براندازي روند موجود نگاه مي کنيم."
در عين حال که نزديک به شش، هفت مورد از اين برنامه هاي تهيه شده توسط ستاره ها، بوسيله ي اسپانسرهاي برندهاي حمايت مي شوند، بيش از 30 مورد ديگر توسط YouTube Red، بخش اشتراکي پلت فرم مورد حمايت قرار مي گيرند. اکثر برنامه هاي YouTube Red توسط افراد تاثيرگذار در يوتيوب و نه سلبريتي هاي اصلي تدارک ديده مي شوند.

بر روي صحنه ي Javits Center نيويورک، هارت اعلام کرد که مي خواهد يک سري از برنامه ها به اسم Laugh Out Loud تهيه کند و در آن به کمدين ها و بازيگران آينده اين شانس را بدهد تا محتوا و کمدي خودشان را بسازند. در طول مراسم، هارت خاطر نشان کرد که او همچنين در حال ساخت برنامه اي براي آمادگي جسماني با نام What the Fit مي باشد.
برندها در حال حاضر هم اعلام آمادگي کرده اند. امشب، يوتيوب اعلام کرد، Johnson & Johnson اسپانسرينگ يک مسابقه ي استعداد يابي با نام Best Cover Ever به تهيه کنندگي رايان سيکرست را بر عهده گرفته است. بنابراين، J&J عملا موضع پيشين خودش را، مبني بر قطع بودجه يوتيوب به دليل نگراني هاي مرتبط با امنيت برندها که در ماه مارس به وجود آمده بود، تغيير داده و عکس آن عمل مي کند.

اين مراسم که سلبريتي هاي همچون جيمز کوردن مجري برنامه Late Late Show، کيسي نيستات شخصيت مشهور در يوتيوب و خواننده ي معروف کيتي پري حضور داشتند، يک شب بزرگ براي مديران مارکتينگ برندها براي ربودن گوي سبقت محسوب مي شود. لازم به ذکر است اخيرا خدشه هايي به شهرت و اعتبار پلت فرم وارد شده است و موارد متعددي از برندها به دنبال نمايش تبليغات هايشان در کنار محتواهاي نفرت برانگيز و تروريستي، دلارهاي مربوط به تبليغات خود را از کمپاني گوگل بيرون کشيدند.
مدير عامل يوتيوب، سوزان ويچسيکي، در سخنراني افتتاحيه اش از صدها تبليغات کننده اي که در جمع حضور داشتند به خاطر مسائل پيش آمده عذر خواهي کرد.
او گفت: "ما از اينکه تعدادي از شماها را مايوس کرديم عذرخواهي مي کنيم. همچنين به خاطر کمک هايتان در مسير تبديل شدن به پلت فرمي بهتر و قوي تر از شما سپاسگزاريم."


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543