اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/19
زمان خبر :18: 24
نوع خبر :خبر

b_News پیک نیک، ابزار تبلیغاتی نوشیدنی جدید پپسی

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

وفادار به تعهدات خود، پپسي فراتر از ارکان اصلي خود يعني نوشابه پپسي و نوع Diet آن، محصولات خود را متنوع تر مي کند. اين در حالي است که مصرف کنندگان روز به روز بيش از گذشته تنوع را به نوشيدن نوشيدني هاي خوشمزه ترجيح مي دهند و درباره قند و کالري نوشابه هاي سنتي مي انديشند.
در جديد ترين مورد، اين غول توليد کننده نوشيدني از محصول "LEMON LEMON" خود در ايالات متحده آمريکا رونمايي مي کند. اين نوع ليموناد گازدار جهاني در حال حاضر در سه طعم اصلي، شاه توت و هلو در دسترس است و هر قوطي 355 ميلي ليتري فقط 70 کالري انرژي دارد. يک برند ديگر سودا با محصولي مشابه، "Jones Soda" نام دارد که با الهام از نام يک نوشيدني خياباني در رم، قوطي هاي نوشيدني بدون گاز خود را "Lemoncocco" نام نهاده است.

 

پيک نيک، ابزار تبليغاتي نوشيدني جديد پپسيعلاوه بر عرضه محصول جديد پپسي در فرانسه، بلژيک، هلند و آلمان، LEMON LEMON حالا ديگر در فروشگاه هاي Target، Walmart، CVS و فروشگاه هاي مواد غذايي بزرگ ايالات متحده آمريکا به فروش مي رسد. بنابراين براي تبليغ اين محصول، شرکت پپسي يک سري پيک نيک در پاريس، نيويورک و تورنتو را راه انداخت (خارج از ايالات متحده آمريکا محصول جديد پپسي به عنوان "7UP LEMON LEMON" در کانادا و فراتر از آن فروخته مي شود).
هر پيک نيک پاپ آپ محلي موسيقي، غذا، حس تازگي، ارتباطات در زندگي واقعي و شانسي براي sampling نوشيدني LEMON LEMON را به ارمغان مي آورد. در نيويورک، اين برند در روز 24 ماه مه ميزبان يک "پيک نيک شناور" در قايق بادباني بي نهايت بزرگ "Hornblower" خواهد بود که اجراي خواننده و آهنگساز معروف، "کلوم اسکات"، اين جذابيت را کامل مي کند.

 

پيک نيک، ابزار تبليغاتي نوشيدني جديد پپسيکمپين "Picnic Time Off" با هدف تبلور حس روزي آفتابي پيش از شروع تابستان و برقراري ارتباط ميان اين نوشيدني جديد براي مردم آمريکا با روز هاي ساده اي که ليموناد جزء اصلي هر پيک نيکي بود، برگزار مي شود.
به گفته رزماري لانوکي، مدير بازاريابي شرکت پپسي، LEMON LEMON به عنوان يک نوشيدني تمام عيار پس از انجام کار هاي سخت روزمره روح شما را جلا مي دهد. وجود صرفا 70 کالري انرژي در هر قوطي 355 ميلي ليتري، عدم وجود هر گونه اسانس مصنوعي و شيرين شده به وسيله ترکيبي از شکر و عصاره برگ گياه استويا، از جمله وويژگي هاي قابل توجه آن به شمار مي رود. اين نوشيدني در حال حاضر در طعم هاي مختلف شامل ليمو، هلو سفيد و خيار نعنا موجود است.

به گفته سرويس خبري آنلاين "Beverage Daily"، PepsiCo بر روي توسعه نسل بعدي برند هاي نوشابه گازدار تمرکز دارد که از آن ها تحت عنوان نوشيدني هاي غير الکلي مدرن گاردار با طعمي منحصر به فرد و حجم کمتري از کالري نام برده مي شود. اين در حالي است که شرکت فوق نه فقط روند توليد Lemon Lemon بلکه "IZZE Fusions" در ايالات متحده آمريکا را نيز آغاز خواهد کرد.

ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543