اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/16
زمان خبر :11: 04
نوع خبر :خبر

b_News ایده هابی برای خانه ی هوشمند که شبیه به گربه است

arangfilm agency

 

 

 

 

 

در اين دوره و زمانه ي کاملا ديجيتالي ايده هايي براي خانه ي هوشمند ديگر نوآوري محسوب نمي گردند؛ AMONG، استوديوي ديزاين مستقر در کره جنوبي، ايده ي يک کنترلر خلاقانه براي خانه ي هوشمند ارائه داده است که بسيار شبيه به گربه است و حس و حال آن را منتقل مي کند.
 

ايده هابي براي خانه ي هوشمند که شبيه به گربه استاين وسيله براي مقابله با مشکل اجتماعي در حال گسترش، يعني تنهايي، ديزاين شده است. Apple Cat، يک محصول فانتزي متعلق به شرکت اپل مي باشد که هم کاربرد يک دستيار خانگي کاملا تکنولوژيک را دارد و هم به صورت يک همراه مجازي مي تواند به ايفاي نقش بپردازد.
شکل آن شبيه به يک گربه ي سياه نشسته مي باشد، که صورت گربه همانند صفحه ي نمايشي کار مي کند که شما مي توانيد کارهاي مختلفي از قبيل انتخاب آهنگ، چک کردن وضعيت هوا، کنترل وسايل خانه و خواندن پيام ها را بر روي آن انجام دهيد، همچنين مي تواند حرکات واقعي گربه را به شبيه سازي کند، که اين وسيله را تبديل به حيوان خانگي ديجيتالي واقعي مي کند.

 

ايده هابي براي خانه ي هوشمند که شبيه به گربه استبراي بيدار کردن Apple Cat شما يا بايد اسمي که پيشتر براي آن انتخاب کرده ايد را صدا بزنيد و يا در شعاع 5 متري از آن قرار بگيريد.

 

ايده هابي براي خانه ي هوشمند که شبيه به گربه است

ايده هابي براي خانه ي هوشمند که شبيه به گربه است


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315