اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/14
زمان خبر :15: 35
نوع خبر :خبر

b_News MUJI Hut؛ این خانه را هرجا می خواهید برپا کنید

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 


ديزاين نهايي براي اين خانه ي مينيماليستي به گونه اي است که تقريبا همه جا مي توان آن را برپا کرد به گونه اي که کاملا با محيط اطراف هماهنگ باشد بر اساس گفته هاي اين برند ژاپني، "شما مي توانيد آن را در ميان کوه ها، کنار اقيانوس، و يا در يک باغ برپا کنيد."
با اين حال که به نظر بسيار کوچک مي رسد، مساحت داخلي نه متر مربعي آن به همراه ايوان و سقف بلندش، فضاي داخلي آن براي سه تا چهار نفر به اندازه ي کافي بزرگ مي باشد پنجره هاي کشويي بزرگ آن که تقريبا تمام قسمت جلويي خانه را شامل مي شود، باعث مي شود نور بسيار زيادي داخل فضاي خانه شده و آن را جادار و راحت نشان دهد.

 

MUJI Hut؛ اين خانه را هرجا مي خواهيد برپا کنيداين سازه که کاملا از چوب ژاپني ساخته شده است، با تکنيک ژاپني قديمي که در گذشته از آن براي ساختن کشتي استفاده مي شد ساخته شده است. در اين تکنيک براي افزايش استقامت و عمر سازه از چوب سدر سوخته استقاده مي شود.
همانگونه که انتظار مي رود، معمارري ساده ي MUJI Hut با اثاثيه هاي کاربردي و زيبايي که MUJI معروف به ساختشان مي باشد تکميل مي گردد ديزاين ساده، حال و هواي يک محيط راحت و با آرامش را مهيا مي کند.
در لينک زير مي توانيد بيشتر راجع به MUJI Hut اطلاعات کسب کنيد. متاسفاته فعلا هيچ برنامه اي براي دسترسي به اين خانه ها خارج از ژاپن وجود ندارد.

 

MUJI Hut؛ اين خانه را هرجا مي خواهيد برپا کنيد

MUJI Hut؛ اين خانه را هرجا مي خواهيد برپا کنيد

MUJI Hut؛ اين خانه را هرجا مي خواهيد برپا کنيد


 


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543