اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/12
زمان خبر :11: 41
نوع خبر :خبر

b_News پیش نمونه بسیار شگفت انگیز "آیینه آپل"

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

 

بسيار جذاب بود اگراپل براي ميليون ها مشتري خود اولين ابزارشگفت انگيزخانوادگي مثل " آينه اپل" را که توسط رافائل ديميک (Rafael Dymek) طراحي شده را توليد و ارائه مي کرد.

ديميک يک کسترش دهنده وب سايت هاي پايه اي در شهر نيويورک است که يک آيينه هوشمند با صفحه اي لمسي و بسيار کاربردي براساس سيستم عامل iOS10 شرکت اپل خلق کرده است که آن شبيه يک آيفون يا آي پد بزرگ است که به ديوار نصب شده و به عنوان يک آيينه تا دوبرابر تمايلات خودشيفتگي شما را بازتاب ميدهد.

شما مي توانيد نت فيکس تماشا کنيد، به دوستان خود پيغام دهيد، وضعيت هوا را بررسي کنيد، آخرين اخبار روز را بخوانيد و يا بارگذاري کنيد و همه اينها در زماني است که مشغول چک کردن ظاهر خود و آماده شدن در صبح دم براي رفتن به سر کار هستيد.

 

پيش نمونه بسيار شگفت انگيز "آيينه آپل"ظاهرا اين ايده هنگامي به ذهن دافائل ديميک رسيد که مشغول نگاه کردن به دوستش بود که هم زمان که درحال آماده شدن جلوي آيينه بود تلاش ميکرد تلفن همراه خود را که گم شده بود بيابد و اين امر موجب شد که او از هدف اصلي خود يعني آماده شدن براي قراري که داشت منحرف شود.

هنوز هيچ برنامه اي براي قرار دادن اين پيش نمونه در خط توليد نيست، اما اميدواريم مقر اپل در کوپرتينو اس آ (Cupertino, CA) اين حرکت درخشان را ببيند و از آن استفاده نمايد. کانسپت مستقل اين کار پتانسيل اين را دارد که براي توليدات آينده الهام بخش باشد.

ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315