اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/12
زمان خبر :11: 29
نوع خبر :خبر

b_News رنگ جدید PANTONE و خوش بینی طبیعی

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

 

تحقيق انجام شده توسط برند چاي "Twinnings Infusions" نشان مي دهد که در پي وقوع يک سري اتفاقات غم انگيز در سرتاسر جهان ميزان خوش بيني در انگلستان و ديگر کشور هاي دنيا کاهش يافته است.
در تلاش براي احياي حس اميد و خوش بيني در زندگي روزمره، اين برند با همکاري موسسه "PANTONE Color" رنگي را ارائه و توسعه مي دهد که دقيقا با نگاه کردن افراد به آن، احساس بهتري در آن ها شکل خواهد گرفت.

رنگي که PANTONE آن را به عنوان تعالي بخش ترين رنگ در دنيا معرفي کرده است، "Natural Optimism" يا همان خوش بيني طبيعي نام دارد که در قالب سايه جديدي از رنگ آبي، ظاهرا با تماشاي آن حس "آسمان آبي" به مردم دست خواهد داد.

با يادآوري آسمان آبي روز هاي آفتابي و گل هاي زيبا، مردم انگلستان غالبا در روز هاي بهار و تابستان انتظار مشاهده اين رنگ را دارند. اميد مي رود که اين رنگ بتواند احساس خوش بيني را در افراد تقويت کند و منجر به تصميم گيري هاي بهتر و مثبت تري در آينده بشود.

به گفته لاري پرسمن، معاون موسسه "PANTONE Color"، رنگ "Natural Optimism" برند چاي "Twinings Infusions" به شکلي منحصر به فرد احساس لذت و شادي مرتبط با بهار و تابستان را به مخاطب منتقل مي کند. در اين فصل ها همه رنگ هاي طبيعت در شکوفايي کامل به سر مي برند.

 

رنگ جديد PANTONE و خوش بيني طبيعي

رنگ جديد PANTONE و خوش بيني طبيعي

رنگ جديد PANTONE و خوش بيني طبيعي


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315