اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/10
زمان خبر :12: 34
نوع خبر :خبر

b_News اگر می‌خواهید آدم جذابی باشید؛ این ده مطلب را بخوانید!

arangfilm agency
افراد جذاب عادت‌ها و ويژگي‌هايي دارند که باعث متمايز شدن از ديگران مي‌شوند. اين افراد به طور ذاتي جذاب نيستند بلکه ياد گرفتند چگونه رفتار کنند تا در نظر ديگران جذاب بيايند. ما در زير به برخي از اين عادت‌ها و ويژگي‌هاي افراد جذاب اشاره کرديم.
 
 
 

۱۰ ويژگي که ما را به آدم‌هاي غيرجذاب تبديل مي‌کند و راه رهايي از آن‌ها

بسياري از آدم‌ها تلاش مي‌کنند تا مهربان، مراقب و دلسوز باشند. اما براي برخي از مردم هميشه اين تلاش‌ها نتيجه نمي‌دهد. رفتارها يا عادت‌هاي بدي وجود دارند که آدم‌ها را غيرجذاب و آزاردهنده نشان مي‌دهند و معمولا کسي نمي‌خواهد اطراف اين گونه آدم‌ها باشد.

آدم‌ها با اين 7 چيز شخصيت شما را قضاوت مي‌کنند!

بعضي‌ها سعي مي‌کنند به خيال خودشان طوري رفتار کنند يا حرف بزنند که نيت قلبي‌شان مشخص نشود، غافل از اين که نشانه‌هايي وجود دارند که افراد از روي آن‌ها مي‌توانند به راحتي به شخصيت و منش آن‌ها پي ببرند و آن‌ها را به قضاوت بنشينند. اطلاع از ويژگي‌هاي شخصيتي فرد مقابل مي‌تواند به شما در تصميم‌گيري‌هاي مهم زندگي کمک نمايد.

8 نشانه شخصيت قدرتمند شما كه ديگران را مي‌ترساند

برخي انسان‌هاي ويژگي‌هاي شخصيتي قوي و قدرتمندي دارند که با بهره‌گيري از آن‌ها توانسته‌اند رهبري عده زيادي را بر عهده بگيرند، متفاوت با ديگران باشند و تغيير و تحولات بزرگي را بيافرينند. حال اين ويژگي‌هاي شخصيتي ممکن است در نگاه بعضي‌ها گستاخانه يا سلطه‌جويانه باشد، در حالي که اين‌طور نيست. آن‌ها تنها به درک درستي از خود و اطرافيان‌شان رسيده‌اند.

چگونه انسان‌هاي باهوش با افرادي که دوست‌شان ندارند، کنار مي‌آيند؟

ما در زندگي روزمره خود در اجتماع، محل کار يا در ميان بستگان با افراد مختلفي در ارتباط هستيم که ممکن است برخي از آنان بسيار به دل ما بنشينند و برخي‌ها را اصلاً دوست نداشته باشيم. ويژگي شخصيتي افراد مي‌تواند نقش مهمي در اين موضوع داشته باشد.

۱۵ راز زبان بدن افراد موفق

بدن ما زبان مخصوص خودش را دارد و الفاظ آن هميشه محبت‌آميز نيستند. زبان بدن شما به احتمال زياد بخش جدايي‌ناپذير وجود شما است، تا جايي که ممکن است حتي فکرش را هم نکنيد. پس اگر تاکنون به فکر زبان بدن خود نبوده‌ايد، وقت آن رسيده کاري کنيد چون ممکن است در حرفه‌تان تاثير منفي بگذارد.

۷ ترفند زندگي‌هاي شاد و موفق

چرا با وجود آن که سخت کار مي‌کنيم، نتيجه چنداني نمي‌گيريم؟ ممکن است بابت کاري که مي‌کنيم خوب دستمزد بگيريم، و ممکن است از کار کردن و بودن در کنار همکارانمان لذت ببريم.

در کمتر از يک دقيقه بيشترين تاثير را در اولين ملاقات خود داشته باشيد!

براي همه ما مهم است که بدانيم ديگران در مورد ما چه فکري مي‌کنند، بخصوص در اولين ملاقات با ديگران دوست داريم به گونه‌اي رفتار کنيم که به دل آن‌ها بنشينيم و حس خوبي در آن‌ها ايجاد کنيم. زبان بدن و کلمات ما در ثانيه‌هاي اول ملاقات، مي‌توانند روي نظر ديگران تاثير بگذارند. حال ببينيم که چگونه مي‌توانيم در کمترين زمان بيشترين تاثير را روي فرد مقابلمان بگذاريم.

با اين کار شادتر، سالم‌تر و پولدارتر شويد

مهم‌ترين رهاورد يا به عبارت دقيق‌تر دستاوردي که از مطالعه بسيار عايد شما مي‌شود، اين است که تا آخر عمر با سطح بالايي از آگاهي و دانش با مشکلات زندگي روبرو خواهيد شد. اين آگاهي به شما کمک مي‌کند در رويارويي با مشکلات به جاي آن‌که عصبي شويد تصميم درستي را اتخاذ کنيد.

ثروتمندان درباره خودشان چه فکري مي‌کنند؟

طرز فکر و رفتار ثروتمندان با بقيه آدم‌ها فرق مي‌کند. ثروتمندان با صفت ثروتمند بودن به دنيا نيامده‌اند، بلکه توانسته‌اند اين صفات را ياد بگيرند. آن‌ها افرادي هستند که رفتارها و تفکرات خود را انتخاب مي کنند.

۵ رفتار روزانه‌اي که باهوش‌ترين و خوشحال‌ترين افراد انجام مي‌دهند

هر روز با تصميم‌هايي مواجه مي‌شويم که خارج از کنترل ما هستند. دفعه ديگري که يک قرار ملاقات مهم را به علت ناشي بودن راننده در يافتن آدرس از دست داديد، يا رئيس بد خلقتان سرتان داد و فرياد کرد، بخاطر داشته باشيد که اين اتفاق‌ها خارج از کنترل شما هستند و شما مسئوليتي در قبال آن‌ها نداريد.

شبکه
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543