اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/08
زمان خبر :15: 41
نوع خبر :خبر

b_News افزایش 6 درصدی مشتریان فیزیکی تیمبرلند

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

تيمبرلند باهدف بالا بردن مشتريان فيزيکي فروشگاه‌هاي خود از خدمات Ampilifi، Vizeum و xAd استفاده مي‌کند تا مدبازها و جوانان اهل گشت‌وگذار را به‌سوي خود جذب کند.
اين کمپين مشتريان هدف را بر اساس نزديکي به فروشگاه‌هاي تيمبرلند و سبک زندگي آن‌ها شناسايي مي‌کند.
در مرحله اول xAd مشتريان بالقوه خريد کفش را بر اساس فروشگاه‌هايي که بازديد کرده‌اند و ميزان نزديکي آن‌ها به فروشگاه‌هاي تيمبرلند، استاک هايش و يا رقيبان اين برند شناسايي مي‌کند؛ سپس به مشتريان تبليغات پويا ارائه مي‌دهد که در آن فاصله و مسير نزديک‌ترين فروشگاه تيمبرلند ارائه مي‌شود.
اين پلتفرم همچنين مشتريان هدف را بر اساس بازديدشان از فروشگاه‌هاي مد و پاتوق‌هاي بيرون گردي هدف‌گذاري مي‌کند. اين مخاطبين توسط ريچ مديا و تبليغات تعاملي به محتواي مربوط هدايت مي‌شوند.
اين تبليغات توسط 100000 اپليکيشني که به پلتفرم xAd متصل هستند ارائه مي‌شود.


درنهايت اين کمپين توانسته موجب افزايش 6.2 درصدي بازديد از فروشگاه‌هاي تيمبرلند و همچنين افزايش 20 درصدي بازديد از استاک هاي آن در 24 ساعت نمايش تبليغ شود.
در ميان مخاطبيني که به کانون‌هاي بيرون گردي رفته بودند نرخ تعامل 6.21 درصد بوده است؛ درصورتي‌که مخاطبيني که بر اساس فاصله با فروشگاه هدف‌گذاري شده بودند احتمال ا علاقه‌مند شدن آن‌ها به برند و تعامل با آن 52 درصد بيشتر از ميانگين بوده است.
اين کمپين نه‌تنها موجب افزايش تعداد ورود به فروشگاه‌هاي تيمبرلند شده است بلکه موجب شده تا تيمبرلند شناخت بهتري نسبت مخاطبين خود پيدا کند. آندره سيمن، مدير مارکتينگ انگليس و ايرلند تيمبرلند مي‌گويد: «ما تأثير بازاريابي موبايلي را بر بازديد از فروشگاه‌ها و استاک هايمان دريافته بوديم؛ اما با اين کمپين توسط پيام‌هاي دقيقي که فرستاده مي‌شود توانستيم مخاطبين کليدي را جذب کنيم».

ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543