اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/08
زمان خبر :15: 05
نوع خبر :خبر

b_News قابلیت آفلاین اینستاگرام برای گسترش در کشورهای درحال‌توسعه

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

از ميان 600 ميليون کاربر اينستاگرام 80 درصد آن‌ها خارج از ايالات‌متحده هستند که بسياري از آن‌ها دسترسي هميشگي به اينترنت ندارند؛ ازاين‌رو نياز به راهي بود تا اينستاگرام تجربه‌اي بهتر براي کاربراني که دسترسي محدود به اينترنت دارند و يا از اينترنتِ همراه بي‌بهره‌اند فراهم کند.
اينستاگرام در کنفرانس F8 اعلام کرد که ازاين‌پس بيشتر امکانات اين اپليکيشن بدون دسترسي به اينترنت قابل‌استفاده هستند. هم‌اکنون اين قابليت‌ تنها براي دستگاه‌هاي اندرويد در دسترس هستند چراکه در کشورهاي درحال‌توسعه اين نوع از دستگاه‌ها رواج بيشتري دارند. قرار بر اين است تا امکانات آفلاين ديگري در چند ماه آينده نيز اضافه شوند، همچنين اينستاگرام بيان کرده است که در حال بررسي اين امکان براي iOs است.
هندري، مهندس اينستاگرام، مي‌گويد کاربران اينستاگرام مي‌توانند محتوايي را که قبلاً در فيدهايشان بارگذاري شده ببينند؛ بر اين اساس پروفايل‌هايي که قبلاً ديده‌شده‌اند نيز نمايش داده مي‌شوند، همين‌طور صفحه Explore و پروفايل‌هاي خودشان. کاربران همچنين مي‌توانند نظر بگذارند، لايک کنند، ذخيره کنند و يا آنفالو کنند. همه اين فعاليت‌ها بعد از اين‌که به اينترنت وصل شدند اعمال مي‌شود.

اين ايده به اينستاگرام کمک مي‌کند تا در کشورهاي درحال‌توسعه که اينترنت در آن‌ها گران است، محدوديت‌هاي مکاني وجود دارد، يا اتصال پايدار ندارند گسترش بايد. فيس‌بوک با همين هدف کاربران اپ فيس‌بوک لايت خود را در يک سال به 200 ميليون نفر رساند. اين موضوع نشان‌دهنده فرصت بزرگي است که در دسترس اينستاگرام است تا کاربران در هر مکاني از آن استفاده کنند. در همين حال که اسنپ¬چت کشورهاي درحال‌توسعه را فراموش کرده است اينستاگرام مي‌داند که همه در همه نقاط جهان نياز به ارتباط تصويري دارند.

ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315