اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/07
زمان خبر :12: 10
نوع خبر :خبر

b_News اگر می‌خواهید هک نشوید؛ این ده مطلب را بخوانید!

arangfilm agency
 
 
 
 
 
 
 
هر کاربري براي جلوگيري از هک شدن يک سري کارها را انجام بدهد. با استفاده از راهنماهاي زير سايت شبکه، دنياي مجازي خود را امن کنيد.

به اين چهار نکته توجه کنيد تا هک نشويد!

جرايم سايبري باعث به وجود آمدن يک بازار چند ميليارد دلاري شده‌اند. به‌طوري که هم به سازمان‌ها و هم به افراد عادي صدمات جبران‌ناپذيري را وارد مي‌کنند. اما اگر به اين چند راه‌کار ساده توجه کنيد، اين توانايي را پيدا خواهيد کرد که از خود در برابر اين حملات محافظت به عمل آوريد.

چگونه ساعت‌هاي هوشمند را امن کنيم؟

شهرت ساعت‌هاي هوشمند به‌سرعت در حال افزايش است؛ اما در اين‌جا سؤالي مطرح مي‌شود؛‌ آيا اين پوشيدني مي‌تواند خطرات امنيتي جدي به‌همراه داشته باشد؟ در اين مقاله به بررسي اين موضوع مي‌پردازيم.

چگونه از خودمان در برابر تبليغات مخرب محافظت کنيم؟

در دنياي فناوري اطلاعات نبرد بي پاياني در برابر تهديدات امنيتي در جريان است. اما به نظر مي‌رسد يک دشمن جديد به سرعت در حال گسترش است. Malvertising تبليغات مخرب اينترنتي هستند که يک بدافزار را دانلود کرده و آن‌را به درون کامپيوتر کاربر وارد مي‌کنند.

چگونه ايميل‌هاي رمزنگاري شده ارسال کنيم؟

بحث و جدل در ارتباط با حفظ حريم خصوصي ايميل‌ها، سابقه‌اي بس طولاني دارد و به‌نظر مي‌رسد اين مبارزه در آينده نيز وجود داشته باشد. مردم هميشه خواستار اين موضوع هستند که فقط دريافت کننده ايميل پيام‌هاي آن‌ها را مشاهده کند.

چرا و چگونه وب‎کم خود را غيرفعال کنيم؟

يکي از مواردي که در حفظ حريم خصوصي بايد به آن توجه داشت، وب‎كم شما است چرا که خيلي از روش‎هاي جاسوسي و ورود به حريم خصوصي ديگران از طريق همين دستگاه کوچک صورت مي‎گيرد. در ادامه اين مقاله به اين مهم خواهيم پرداخت که چرا بايد وب‎كم را غيرفعال کرد و چگونه و با کمک چه ابزاري مي‎توان اين کار را انجام داد.

12 کاري که بايد براي بهبود امنيت روتر بي‌سيم خانگي انجام دهيد

با اخباري که اين روزها از ميزان آسيب‌پذيري روترها به گوش مي‎رسد، بد نيست که با رعايت يک سري از نکات سطح امنيت روتر خود را بالا ببريم. شما مي‎توانيد با رعايت چند نکته نسبتا ساده خود را از دسترس هکرها پنهان کنيد.

معرفي بهترين آنتي‌ويروس‌هاي آنلاين دنيا + لينک

آيا تا به حال در موقعيتي قرار گرفته‌ايد که به يک آنتي‌ويروس نياز مبرمي داشته باشيد، اما هيچ ابزاري در اختيار شما قرار نداشته باشد؟ در چنين زمان‌هايي بهترين گزينه‌اي که پيش روي شما قرار دارد، آنتي‌ويروس‌هاي آنلاين هستند. ابزارهايي که به سادگي قادر هستند فرآيند اسکن تجهيزات و حتا سايت‌هاي اينترنتي را به خوبي مديريت کنند.

با استفاده از اين ۸ روش ساده امنيت آي‌فون را بالا ببريد

امنيت گوشي که دست مي‌گيريم چيزي است که شوخي‌بردار نيست و همه آن را جدي مي‌گيرند؛ اما از آن‌جايي که حرکات شرورانه در اين زمينه روز‌به‌روز پيچيده‌تر و گمراه‌کننده‌تر مي‌شود؛ ارزش آن را دارد که با دقت بيشتري مورد تفکر و بررسي قرار بگيرد.

بهترين افزونه‌هاي امنيتي مرورگرهاي وب همراه با لينک دانلود (بخش اول)

اگر گشت و گذاري در دنياي وب انجام دهيد، بدون شک تعداد زيادي افزونه کاربردي در ارتباط با مرورگرهاي وب پيدا خواهيد کرد که همه آن‌ها به شما اطمينان مي‌دهند از حريم خصوصي شما محافظت به عمل مي‌آورند. اما باز هم به همان سؤال معروف مي‌رسيم که کداميک بهتر هستند؟

بهترين افزونه‌هاي امنيتي مرورگرهاي وب همراه با لينک دانلود (بخش پاياني)

در بخش اول اين مقاله به معرفي تعدادي از افزونه‌هاي امنيتي ويژه مرورگرهاي فايرفاکس و کروم، اينترنت اکسپلورر و سافاري پرداختيم. افزونه‌هايي که هريک از آن‌ها سدي دفاعي را در برابر فعاليت‌هاي مخرب ايجاد کرده و از کاربر در برابر انواع مختلفي از تهديدات همچون تبليغ‌افزارها و بدافزارها محافظت به عمل مي‌آورند. در اين بخش قصد داريم به معرفي تعداد ديگري از اين افزونه‌هاي امنيتي به پردازيم.

شبکه
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543