اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/06
زمان خبر :11: 14
نوع خبر :خبر

b_News فرایند خلاقانه پشت تاثیرگذار ترین جلد های مجله تایمز

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

 

فرايند خلاقانه پشت تاثيرگذار ترين جلد هاي مجله تايمز

شخصيت افراد قابل لمس نيست و يقينا هيچ روش قابل اطميناني براي ترجمه يک شخصيت به تصويري چاپ شده بر روي جلد مجله وجود ندارد. به اين ترتيب پس چگونه يک نفر مي تواند تصويري را ثبت کند که تا حد زيادي حاکي از قدرت و تاثيرگذاري بالاي شخص مورد نظر باشد؟
براي چاپ تصوير چنين شخصيت هاي با نفوذي بايد حول قدرت فرد متمرکز شد و آن را هدف قرار داد.

 

فرايند خلاقانه پشت تاثيرگذار ترين جلد هاي مجله تايمزلبخند واقعي را از لبخند مصنوعي به راحتي مي توان تشخيص داد. طراحي يک لبخند مصنوعي نياز به تمرکز و کنترل فراواني دارد اما با رعايت يک سري قوانين خاص مي توان از آن حرکتي پر معني ساخت.
عکاس جلد مجله تايمز، مايلز آلدريج، از عکاسان بزرگ و برجسته نيز الهام مي گيرد و مدام از خود سوال مي کند که ديگر افراد حرفه اي در موقعيت او چه رفتاري از خود نشان خواهند داد.

 

فرايند خلاقانه پشت تاثيرگذار ترين جلد هاي مجله تايمزاين عکاس با دنياي مد آشنا است و اجازه مي دهد تا رنگ ها و الگو هاي به کار رفته در چهره و لباس چهره هاي مشهور انگيزه عکاسي هاي او باشد. کت شطرنجي و شاد جف بزوس، مدير ارشد اجرايي آمازون، مايلز را به عکاسي از او در پس زمينه اي نارنجي رنگ وا داشت.
به شکلي باور نکردني اجازه نمايش اين افراد مهم و تاثير گذار در جهان به او داده شده است. کار کردن براي مجله TIME افتخار بزرگي است اما اين وظيفه مسئوليتي را بر دوش او مي گذارد که بايد به نحو احسن آن از عهده انجام آن برآيد.

ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543