اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/05
زمان خبر :14: 33
نوع خبر :خبر

b_News تبلت A4 جدید سونی و بازسازی ملموس نوشتن بر روی کاغذ

arangfilm agency
تبلت A4 جديد سوني و بازسازي ملموس نوشتن بر روي کاغذ با وجود ابزار هاي يادداشت برداري جديد بي شماري که فناوري مدرن براي ما به ارمغان مي آورد، حس ملموس قرار دادن خودکار بر روي کاغذ کاري مي کند تا ما با عشق به ابزار هاي نوشتاري قديمي، تمايلي به کنار کنار گذاشتن ان ها نداشته باشيم. تا امروز، هيچ گونه آيپد، لپ تاپ يا گوشي هوشمندي نتوانسته است تجربه نوشتن را به شکل الکترونيکي بازسازي کند. با به ياد داشتن اين نکته، سوني شروع به ايجاد يک گزينه ديجيتال به جاي ورق هاي a4 متعددي کرده است که از روي ميز تحرير خود درون سطل زباله مي ريزيم. اين کار هنوز همان حس رضايت را در ما به وجود مي آورد. تبلت کاغذ الکترونيکي DPT-RP1، نازک ترين و سبک ترين ابزار ديجيتال جهان، با قطر کمي بيش از نيم سانتيمتر مجهز به يک نمايشگر کاغذ الکترونيکي با رزولوشن بالا است.

تبلت A4 جديد سوني و بازسازي ملموس نوشتن بر روي کاغذتبلت کاغذ الکترونيکي جانشين اولين ابزار کاغذ ديجيتال جهان، محصول شرکت سوني به نام "DTP S1"، به شمار مي رود. در پي توجه به بازخورد مشتري، اين ابزار جديد با هدف ايده گرفتن از يک نمايشگر کاغذ الکترونيکي و تبديل آن به ابزاري با ظاهر و احساس يک تکه کاغذ طراحي مي شود. سوني ضمن سبک تر کردن اين ابزار، يک پانل بدون لغزش به تازگي توسعه يافته را بر روي صفحه نمايش مجهز به جوهر الکترونيکي آن قرار داد که حس مشابه مقاومت حين نوشتن بر روي کاغذ واقعي را ايجاد مي کند.
کاربرد DPT-RP1 در تجربه نوشتن با استفاده از دکمه home و ترمينال USB کوچکي نهفته است که با هدف آزاد گذاشتن حرکت دستان کاربر، بالاي ابزار قرار گرفته اند. حتي پشت تبلت بافتي دقيقا مثل کاغذ دارد. قابليت نگهداري حدود 10 هزار عدد فايل PDF، آن را به بزرگ ترين notebook شما تبديل مي کند. ترکيب يک سيستم پنل لمسي با يک نوع خازن الکترواستاتيک جديد و قلم قابل شارژ مجدد حتي اجازه نوشتن جزئيات تا لبه کاغذ، دقيقا مثل يک ورق کاغذ واقعي را به فرد مي دهد.

تبلت A4 جديد سوني و بازسازي ملموس نوشتن بر روي کاغذامکان برقراري ارتباط از طريق واي فاي يا بلوتوس ميان تبلت و يک نرم افزار جديد به اسم "نرم افزار کاغذ ديجيتال"، فرصت انتقال آسان اسناد دست نويس به يک لپ تاپ يا کامپيوتر PC را برايتان فراهم مي کند. در آينده، سوني قصد تداوم روند انجام ماموريت خود يعني حذف کاغذ با طراحي و ارائه يک نرم افزار سرور مشترک کاغذ ديجيتال را دارد که به شرکت ها اجازه ارسال مستقيم فرم ها به تبلت کاغذ الکترونيکي، عدم نياز به چاپ و پر کردن آن ها با دست را مي دهد. بر طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته، DPT-RP1 روز پنجم ژوئن سال 2017 در ژاپن به همگان عرضه مي شود.

تبلت A4 جديد سوني و بازسازي ملموس نوشتن بر روي کاغذ

تبلت A4 جديد سوني و بازسازي ملموس نوشتن بر روي کاغذ


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543