اخبار

تاریخ خبر: 1396/02/04
زمان خبر :17: 38
نوع خبر :خبر

b_News طبقه بندی پست های ذخیره شده در جدیدترین به روز رسانی اینستاگرام

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

 

 

با توجه به اين موضوع که 46% از کاربران اينستاگرام حد اقل يک پست را در طول دوران فعاليت خود در اين شبکه ذخيره کرده اند، اينستاگرام دريافت که بايد راهي بهتر براي انجام اين کار وجود داشته باشد. بنابراين، از امروز، شما مي توانيد با ذخيره سازي پست هاي خود در قالب مجموعه هاي مختلف، هر زمان که خواستيد براي تماشاي مجدد پست هايتان، ردشان را در دست بگيريد.
با توجه به اطلاعات دريافتي از منبع خبري اينستاگرام، ويژگي فوق در پوشش نسخه 10.16 اين شبکه اجتماعي بر روي سيستم عامل هاي iOS و اندرويد در دسترس است.

در ابتدا کافي است انگشت خود را بر روي آيکون bookmark واقع در زير پست ها نگه داريد. به اين ترتيب مي توان هر پست را به طور مستقيم در يک مجموعه خاص ذخيره کرد. حين ذخيره سازي يک پست مي توان آن را در مجموعه اي قديمي قرار داد يا مجموعه اي جديد ويژه آن را به وجود آورد.
براي قرار دادن گروهي پست ها در پوشش يک مجموعه جديد، انتخاب آيکون plus در گوشه سمت راست بالاي صفحه، امکان نامگذاري يک مجموعه و انتخاب پست هاي ذخيره شده دلخواه براي اضافه کردن به آن را فراهم مي کند. اسم ها را بنا بر ميل خود انتخاب کنيد. مجموعه ها خصوصي هستند و فقط شما قادر به مشاهده آن ها خواهيد بود.

ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543