اخبار

تاریخ خبر: 1396/01/28
زمان خبر :11: 36
نوع خبر :خبر

b_News 5 میلیون کسب و کار، آمار تبلیغات ماهیانه بر روی فیسبوک

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

 

فيسبوک از تبليغ بيش از 5 ميليون کسب و کار بر روي اين شبکه اجتماعي به طور ماهيانه خبر داد. فيسبوک همواره مشغول به روز رساني خدمات تبليغاتي خود با هدف جذب تعداد بيشتري از کسب و کار هاي کوچک به پلت فرم تلفن همراه خويش است.
مدير ارشد عملياتي فيسبوک، شريل سندبرگ، در مصاحبه با رويترز خاطرنشان کرد که تعداد خريداران آگهي تبليغاتي به اين دليل يک کيلومتر شمار مهم است که نشان از فضاي فيسبوک براي رشد با وجود مقياس کلان آن دارد.
اين شرکت در ماه سپتامبر خبر از وجود 4 ميليون تبليغ کننده و در ماه مارس 2016 خبر از وجود 3 ميليون تبليغ کننده داد. بزرگ ترين شبکه اجتماعي جهان با ايجاد امکان دسترسي رايگان براي کاربران، 1 ميليارد و 900 ميليون نفر کاربر دارد.

فيسبوک در نبرد با گوگل متعلق به شرکت "Alphabet" براي تسلط بر حوزه تبليغات ديجيتال در جاي خود متوقف شده است. با توجه به اطلاعات دريافتي از شرکت تحقيقاتي eMarketer، اين دو غول Silicon Valley احتمالا تا مرز 46 درصد از بودجه تبليغاتي آنلاين خود در سال 2018 را جذب مي کنند.
بخش بزرگي از اين بودجه توسط تبليغ کنندگان بزرگ آن ها تامين مي شود اما در راستاي جذب شرکت هاي کوچک، فيسبوک يک سري ابزار ها نظير هدف قرار دادن مخاطب، يک استوديو ديزاين تلفن همراه و دوره هاي آنلاين را ارائه مي دهد. اين ابزار ها تاکنون در 10 زبان مختلف عرضه شده اند.
به گفته شرکت، جديد ترين تغييرات اضافه کردن يک گزينه "one click" به قسمت "ads manager" فيسبوک (مکاني براي ساخت و مديريت آگهي ها در اين شبکه اجتماعي) جهت اکران مجدد آگهي هاي بسيار موفق و ابزاري بر روي دسکتاپ به منظور مديريت پيام هاي مشتري را در بر مي گيرد.

به باور سندبرگ، کسب و کار هاي کوچک به ارائه چنين محصولات و خدمات مهمي مي پردازند اما در ادامه به آن ها به عنوان موتور هاي بسيار بزرگ افزايش فرصت هاي شغلي در جهاني نگاه کرده مي شود که رشد فرصت هاي شغلي هر روز بيشتر از روز قبل مبهم و نا معلوم است. اين موضوع واقعا مردم را نگران مي کند.
به گفته فيسبوک، از ميان 5 ميليون تبليغ کننده، بزرگ ترين صنايع تجارت الکترونيک، سرگرمي يا رسانه و خرده فروشي هستند. حدود 75 درصد از آن ها خارج از ايالات متحده آمريکا فعاليت دارند و هند، تايلند، برزيل، مکزيک و آرژانتين بازار هايي با سريع ترين نرخ رشد را تشکيل مي دهند.
ساخت آگهي بر روي موبايل توسط نزديک به 50 درصد از تبليغ کنندگان، بازتابي از اهميت فزاينده استفاده از گوشي هوشمند براي ورود به فيسبوک در آينده به حساب مي آيد.
بيش از 90 درصد از دسترسي کاربران فيسبوک به شبکه از طريق گوشي هاي تلفن همراه صورت مي گيرد و 84 درصد از حجم درآمد تبليغاتي مختص تبليغات در موبايل است.

ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543