اخبار

تاریخ خبر: 1396/01/26
زمان خبر :10: 48
نوع خبر :خبر

b_News تبلیغات جدید "ساندویچ دوبل KFC" در فرانسه

arangfilm agency


 

 

 

 

 

 

KFC طرفداران فرانسوي خود را دعوت کرد که تجربه فوق العاده اي خود از'Doubling' با ديکران تقسيم کنند.
اين کمپين به وسيله Sid Lee براي تبليغات ساندويج حجيم مرغ دوبل انجام شده است.

براي تبليغ ساندويج دوبل بزرگ مرغ در فرانسه KFC و آژانس سيد لي در کمپين رويا از طرفداران دعوت کرد که تصورکنند اگرشانس اين را داشتند که چيزي را درزندگي خودشان دوبرابرکنند آن چه چيزي خواهد بود.
سعي براين بود که اولين نمايش اين تبليغات درطول مسابقه فوتبال فرانسه و اسپانيا درهفته گذشته باشد و ايده از اين قرار بود که بينندگان تنها با نگاه کردن به اين دو فيله ساندويج مرغ در رويا غرق شوند و به اين بينديشند که اگر شانس اين را داشته باشند، چه چيزهاي ديگري را ميخواهند که در زندگيشان دوبرابرشود. در طول مسابفه KFC اين تبليغ را پخش کرد که به وسيله مانوپايت (Manu Payet) ساخته شد و در آن ديده ميشد که يک گروه از دوستان در حال تقسيم کردن غذاها باهم در KFC هستند، و با نگاه کردن به ساندويج دوبل بزرگ که مقابل آنهاست به رويا فرو ميروند که چه چيزهاي را ميتوان درزندگي دوبرابر کرد.

اين آژانس و برند يک هشتک JeDédoublerais# (چيزي که ميخواهيم دوبرابر شود) ايجاد کرده اند و طرفداران را دعوت نمودند با آن وارد توييتر شوند که درآنجا ميتوانند يک ويديوي کوتاه از بازيکنان فوتبال مانند ژيرد (Giroud) و کوزاوا (Kurzawa) مشاهده کنند که در اين ويديو آنها را تشويق ميکنند که تخيلات دوبل شده خود را توييت کنند. در طول دوره دو روزه که ازاين کمپين سپري شد 3000 طرفدارتخيلات خود را توييت کردند و خلاقانه ترين ايده ها براي برآورده شدن انتخاب ميشوند.

ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543