اخبار

تاریخ خبر: 1396/01/23
زمان خبر :19: 08
نوع خبر :خبر

b_News حذف تبلیغات در کانال‌های دارای بازدید کمتر از 10000 در یوتیوب

arangfilm agency

 

 

يوتيوب تبليغات کانال‌هايي (Youtube Partner Programme channels) را که کمتر از 10000 بازديد در کل دوره کاري خود داشته‌اند حذف مي‌کند.
يوتيوب در خبري که 6 آوريل منتشر کرد اظهار داشت که اين حداقل بازديد، اطلاعات کافي براي تعيين اعتبار کانال‌ها را فراهم مي‌کند.


اين رويه جديد همچنين به يوتيوب اجازه مي‌دهد تا مشخص کند که آيا کانال‌ها دستورالعمل‌ها و خط‌مشي تبليغات کننده را رعايت مي‌کنند يا خير.
آريل باردين، نايب‌رئيس مديريت توليد يوتيوب، مي‌گويد: «به‌وسيله نگه‌داشتن آستانه بازديد در تعداد 10000، از عدم تأثيرات مخرب بر توليدکنندگان مشتاق اطمينان حاصل مي‌کنيم. و البته لازم به ذکر است که اين موضوع نقشي در درآمدهايي که پيش‌ازاين از کانال‌هاي کمتر از 10000 بازديد به دست آمده ندارد.»

در هفته‌هاي پيش رو يوتيوب براي توليدکنندگان جديد که درخواست حضور در برنامه مشارکتي (کانال‌هاي درآمدزا) داشته‌اند يک فرآيند معرفي اضافه مي‌کند.
هنگامي‌که توليدکننده به بازديد 10000 هزارتايي در کانال خود برسد يوتيوب فعاليت کانال را در مقايسه با خط‌مشي خود بررسي مي‌کند. سپس تنها زماني که کانال موفق از اين فرآيند بيرون بيايد، يوتيوب تبليغات خود را به محتواي کانال اضافه مي‌کند.
اين به‌روزرساني از آخرين تلاش‌هاي يوتيوب براي جلب دوباره برندهايي است که تبليغاتشان را در يوتيوب به حال تعليق درآورده‌اند؛ علت اين تعليق انتشار خبري در اوايل سال 2017 است که نشان مي‌داد تبليغات يوتيوب در خدمت ويدئوهاي گروهاي افراطي قرارگرفته است و آن‌ها از طريق اين تبليغات صاحب درآمدهاي کلان شده‌اند.

ام بي اي نيوز
 


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543