اخبار

تاریخ خبر: 1396/01/19
زمان خبر :07: 35
نوع خبر :خبر

b_News ماجرای Nikon و نامه عاشقانه نیویورکی ها

arangfilm agency

اين برند توليد کننده دوربين، نيويورکي ها را براي به اشتراک گذاشتن تصاوير خود تشويق ميکند.
نيکون درتلاش براي تشويق کردن نيويورکي ها براي به اشتراک گذاشتن آن چيزهاي که درمورد شهرشان با متروي جديد و همچنين کمپين محيطي که درمورد"نامه ي عاشقانه" براي شهر نيويورک است، اقداماتي را صورت داده.
اين تبليغ درايستگاه هاي مترو خط "N"روي بيلبوردهايي نصب شد و هدف از اين تبليغ اين است که مردم را تشويق کند که با دوربين هاي نيکون از فضاهاي شهري عکاسي کنند سپس تصاوير را همراه نامه کوتاه عاشقانه و همچنين کليد آشکار کردن مکاني که عکس آنجا تهيه شده است به اشتراک بگذارند که اين مکان ها شامل ميدان تايمز، خيابان اطلس در بروکلين و آستوريا و کوئينز مي شود.

 

ماجراي Nikon و نامه عاشقانه نيويورکي هادر طول دوماه آينده نيکون مردم نيويورک را تشويق خواهد کرد به گرفتن عکس درمورد چيزهاي که در مورد اين سيب بزرگ (نماد شهر نيويورک) بيشتر دوست دارند و اين که آنها را همراه با "نامه ي عاشقانه" شخصي خود به شهر در رسانه هاي اجتماعي با هشتک NikonLoveNY# به اشتراک بگذارند. تصاوير شرکت کنندگان براي نمايش در صفحه اي که وب سايت به اين کمپين اختصاص داده مشخص خواهد شد.
کمپين " نامه عاشقانه" به وسيله Cramer-Krasselt و MWWPR آژانس هايي که شريک نيکون هستند توليد و اجرا شده است.

 

ماجراي Nikon و نامه عاشقانه نيويورکي هاليزا باکست، مديرکل ارتباطات نيکون در بيانه اي گفت: " آيا اين يک تبليغ مخفيانه براي تاثيرگذاري بيشتر بود، يک مسير نوراني در هواي گرگ و ميش يا نقطه اي خاص از نيمکت پارک مورد علاقه شما با يک منظره عالي، چيزهاي که ما در مورد شهرمان دوست داريم و سزاوار اين هستند که با کيفيت ثبت شوند و نشان دهنده افتخار ما در رابطه شخصيمان با اين مکان هستند."

وي همچنين اضافه کرد: "از طريق اين نامه هاي عاشقانه اميدوار هستيم که بتوانيم مصرف کنندگان را تشويق کنيم دوربين خود را بردارند و عشق خود را براي شهر خود از طريق تصاوير خيره کننده به اشتراک بگذارند. ما براي شروع اين کمپين در نيويورک بسيار هيجان زده هستيم تا بتوانيم از نگاه نيويورکي ها همه چيزهاي متفاوت و غيرمعمول که شهر آنها را خاص و براي آنها دوست داشتني کرده است را ببينيم.

 

ماجراي Nikon و نامه عاشقانه نيويورکي ها


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315