اخبار

تاریخ خبر: 1396/01/18
زمان خبر :11: 30
نوع خبر :خبر

b_News کارآفرینان تازه‌کار این ده راهنمای کاربردی را بخوانند!

arangfilm agency
 
گام اول سخت اما شيرين و پراسترس است. گام دوم انرژي و انگيزه مي‌خواهد ولي براي گام‌هاي بعدي بايد طرح و برنامه داشت و به دنبال اهداف بود. اگر تصميم داريد کارآفرين شويد يا يک استارتآپ جديد راه بيندازيد يا ابتداي اين راه هستيد، مطالب آموزشي و کاربردي زير حتما به دردتان مي‌خورند و مي‌توانند برخي سوال‌هاي شما را پاسخ بدهند:
 

۱۰ ترفند براي غلبه بر مخالفت‌هاي خانواده در کسب‌وکار جديد

سال‌هاي اوليه شروع يک کسب و کار مي‌تواند سختي‌هاي زيادي براي فرد به دنبال داشته باشد، در اين ميان حمايت يا عدم حمايت خانواده نقش مهمي در شروع و ايجاد کسب و کار ايفا مي‌کند. عدم حمايت از سوي خانواده مي‌تواند ذهن فرد کارآفرين را به خود مشغول نمايد و او را از وظايف مهمترش باز دارد، بخصوص اگر جوان و در اول راه باشد.

۶ ترس بزرگي که مانع راه‌اندازي کسب‌وکار جديدي مي‌شوند

به اطرافتان نگاه کنيد و دوستانتان را ببينيد. با برخي از آن‌ها که صحبت مي‌کنيد دائما دوست دارند از علاقه خود به شغلي که دارند براي شما بگويند. دوست دارند براي هر کاري که مي‌کنند، فخرفروشي کنند. بيش از حد به خود مي‌بالند. اما درست چند روز بعد مي‌بينيد که از کار خود و وظايفي که به آن‌ها سپرده شده انتقاد و اظهار نارضايتي مي‌کنند.

اگر مي‌خواهيد کسب‌وکار نوپاي خود را نابود کنيد، اين 6 کار را انجام دهيد

گاهي اوقات براي ياد گرفتن برخي چيزها بايد راه‌هاي انجام ندادن آنها را ياد بگيريم. بايد ببينم براي موفق شدن و رسيدن به اهدافمان بايد در چه راه‌هايي قدم نگذاريم. يعني برعکس فکر کنيم. در اين مقاله قصد داريم شش روشي را که مي‌‌‌‌‌‌توانند در نهايت منجر به نابودي يک کسب‌و‌کار نوپا شوند، براي شما عنوان کنيم. اميدواريم با انجام دقيقاً عکس اين کارها، به آموزه‌هاي مفيد و ارزشمند آن‌ها پي ببريد و در جهت اجرا و راه‌اندازي کسب‌و‌کار نوپاي خود استفاده نماييد.

براي ازدواج با يک کارآفرين، اين 4 نکته را به ياد داشته باشيد

 

چه قبول داشته باشيد يا نه، محيط اطراف ما در موفقيت ما نقش بسزايي دارند. براي همين مهم است که به عنوان يک کارآفرين، شريک زندگي مناسبي در کنار شما باشد. او به شما کمک مي کند که جزر و مدهاي زندگي را پشت سر بگذاريد و به اهداف‌تان در کارآفريني و کسب‌وکار برسيد.

5 گام توسعه يک محصول فناورانه براي ورود به بازار

از آنجايي که شما بايد سريع‌ترين راه براي رسيدن به بازار را پيدا کنيد، بهتر است که نظر مشتريان و فروشندگان را در اين خصوص جويا شويد و شايد نياز باشد بر اساس بازخوردي که از مشتريان و فروشندگان در خصوص محصولات خود پيدا مي‌کنيد؛ تغييراتي در آن‌ها ايجاد کنيد.

۵ توصيه به کارآفرينان تازه‌کار!

کارآفريني يعني چند سالي از عمرت را طوري زندگي کن که اکثر آدم‌ها زندگي نمي‌کنند، آن وقت بقيه عمرت را جوري زندگي کن که اکثر آدم‌ها نمي‌توانند. هيچ کس قهرمان دوي سرعت به دنيا نمي‌آيد. همه ما مي‌آموزيم چگونه از زمين بلند شويم و قبل از آن که اولين قدم لرزان خود را برداريم، بايد تعادلمان را حفظ کنيم.

۳ گام ساده براي رشد ۱۰ برابري يک استارتاپ‌

در چشم‌انداز کارآفريني به شدت رقابتي امروز، تفاوت حرف اول را مي‌زند. رشد دات-کام در دهه‌هاي 90، قبول اين باور را در کارآفرينان بيشتر کرد که تقريباً هر کسي که بتواند در اين عرصه تلاش کند، به موفقيت خواهد رسيد. اين طور به نظر مي‌رسيد که تنها چيزي که براي موفقيت نياز داريد، يک عرضه اوليه عمومي (IPO) جذاب و فريبنده و يک اعصاب فولادين براي جمع آوري ميليون‌ها سرمايه است.

10 عامل بازدارنده‌اي که کارآفرينان بايد بر آن‌ها غلبه کنند!

وقتي با انسان‌هاي بسيار موفق صحبت مي‌کنيد، به شما مي‌گويند که در برهه‌هايي از دوران حرفه‌اي خود احساس شکست مي‌کردند. نه به اين دليل که اعتماد به نفس نداشتند، بلکه به اين دليل که سرهر چيزي خطر مي‌کردند. تفاوت بين افراد موفق و کساني که هرگزخبري از آن‌ها نمي‌شنويم اين است که افراد موفق با وجود تمام مشکلات به راهشان ادامه مي‌دهند.

۱۰ دليل بد براي کارآفرين شدن

هر کارآفريني بايد در مورد نقاط ضعف و قدرت خود صادق و در مورد دلايل انتخاب مسير کارآفريني واقع بين باشد. براي هر کارآفريني، حتي بهترين فرصت‌هاي کسب و کار، اگر با دلايل غلطي همراه باشند، به احتمال زياد به سرانجام نخواهند رسيد. انگيزه نقش مهمي را در راه‌اندازي يک کسب و کار ايفا مي‌کند و اگر شما دلايل درستي براي راه‌اندازي آن نداشته باشيد، در نهايت موفق نخواهيد شد.

۵ فناوري که هر کارآفرين موفق نياز دارد!

اين روزها تبديل شدن به يک کارآفرين به مراتب سهل‌الوصول‌تر از گذشته شده است. اينترنت فرصت‌هاي تازه‌اي را پيش روي مردم قرار داده است. فرصت‌هايي که به واسطه تکامل فناوري به طور يکسان در اختيار همگان قرار دارد.

شبکه
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط
arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543