اخبار

تاریخ خبر: 1396/01/17
زمان خبر :14: 41
نوع خبر :خبر

b_News چشم انداز های زیبا و مسدود به جای بیلبورد های خالی

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

دره "Coachella" ىر كاليفرنياي جنوبي اخيرا با ميزباني فستيوال هنري فضاي باز "Desert X" شاهد يك نوع بازسازي خاص بود. يک هنرمند فعال در حوزه هنر هاي بصري به نام "جنيفر بلاند" مسئوليت اجراي پروژه بلند پروازانه جايگزيني تصاوير بيلبورد ها در منطقه با عکس هايي از مناظر کوهستاني مسدود شده را بر عهده گرفت که تاثيري اجتماعي و مهم را بر جاي مي گذارد.
 

چشم انداز هاي زيبا و مسدود به جاي بيلبورد هاي خاليپروژه موسوم به "فاصله قابل مشاهده / دومين منظره"، بيلبورد هاي تبليغاتي در حال محو شدن با هدف مشاهده از داخل يک خودروي در حال حرکت را به تصوير مي کشد. با نزديک شدن به زاويه مناسب، تصاوير يکپارچه هماهنگ با محيط اطراف خود، به تقليد از علائم جاده برمه معروف در دهه 1950 ميلادي با يادآوري دوران گذشته نقشي پيام رسان را ايفا مي کنند. بيلبورد ها در امتداد جاده "Gene Autry Trail" به چشم مي آيند.

 

چشم انداز هاي زيبا و مسدود به جاي بيلبورد هاي خاليهدف از اجراي پروژه "Desert X" تشويق به برقراري يک ارتباط مجدد با محيط زيست است. پروژه جنيفر بلاند تمرکز را از روي تبليغات بازرگاني به زيبايي طبيعي دره Coachella معطوف مي کند.

 

چشم انداز هاي زيبا و مسدود به جاي بيلبورد هاي خالي

چشم انداز هاي زيبا و مسدود به جاي بيلبورد هاي خالي
 


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315