اخبار

تاریخ خبر: 1396/01/16
زمان خبر :12: 28
نوع خبر :خبر

b_News برای رسیدن به موفقیت در بازاریابی به چه چیزهایی نیاز ندارید؟

arangfilm agency

ما در اين مطلب 5 موردي را که شما براي کسب موفقيت در صنعت نتورک به آن نياز نداريد را از زبان Randy Gage بيان مي نماييم:

1- مدرک تحصيلي، اعتبار شغلي

هزاران نفر در بازاريابي شبکه اي به مراتب موفقيت رسيده اند؛ بدون اينکه استفاده اي از مدرک تحصيلي يا دانشگاهي شان داشته باشند.

نتورک در ماهيت با کسب و کارهاي ديگر متفاوت است و قوانين آن نيز تفاوت هايي دارد. يک سازمان موفق بزرگ بدون داشتن مدرک تحصيلي هم ساخته مي شود. استدلالي که در مورد علت اهميت داشتن مدرک تحصيلي در اين حرفه مطرح مي شود اين است که برخي از حاميان و ليدرها مدارک و گواهينامه هاي تجاري پيشرفته دارند و بقيه فکر مي کنند که آن ها هم براي موفقيت بايد مدرک تحصيلي و يا گواهينامه هاي تجاري داشته باشند.

مدرک تحصيلي موردي غيرضروري است. اگر شما يا حاميانتان مدرک دانشگاهي داشته باشيد، خيلي خوب است اما براي موفقيت در بازاريابي شبکه اي ضروري نيست.

2- حمايت

قبل از هر کسي از خودتان توقع داشته باشيد. برخي مواقع ممکن است همسر شما از کسب و کار بازاريابي شما حمايت نکند، اين يک وضعيت نرمال است؛ اما در اين حرفه هزاران نفر را داريم که بدون حمايت همسرشان کسب و کار گسترده اي را راه اندازي کرده اند. البته بعد از کسب موفقيت همسر شما مشتاق شده و همه چيز روال خودش را طي خواهد کرد.

يکي از حقايقي که در مورد اين کسب و کار وجود دارد اين است که هر کسي آمادگي رسيدن به موفقيت را ندارد و اساساً رسيدن به موفقيت آن گونه که به شما آموزش داده شده نيست.

از اينکه دوستان و يا اعضاي خانواده تان شما را به تمسخر بگيرند، در سازمان شما مشارکت نکنند و يا به ارائه شما توجه نشان ندهند اصلاً تعجب نکنيد، آن ها ممکن است از شما در مورد سلامت عقل تان بپرسند و يا اينکه بگويند چرا کسي که شغل ثابتي دارد بايد خودش را با بازاريابي سرگرم و آشفته کند. احتمالاً بعد از مطرح کردن اين موارد آن ها شروع به تعريف داستان هايي از افرادي که در اين حرفه صدمات جدي خورده اند، مي کنند و يا اينکه موضوع صحبت را عوض مي کنند. بهتر است به آن ها لبخند معني داري بزنيد، به خاطر وقتي که در اختيار شما گذاشته اند از آن ها تشکر کنيد و با سرعت هر چه تمام تر از آنجا دور شويد.

3- عضويت دوستان و اعضاي خانواده در شبکه تان

اگر بتوانيد دوستان و اعضاي خانواده تان را عضو شبکه تان کنيد، خيلي خوب است اما برخي مواقع شما نمي توانيد نظر آنان را جلب کنيد. خانواده هايي وجود دارند که تا 3 نسل آن ها در کسب و کار بازاريابي شبکه اي مشغول فعاليت هستند. اما افرادي هم هستند که شبکه هاي هزاران نفري از افراد را به عضويت گرفته اند بدون آنکه حتي يک نفر از دوستان و اعضاي خانواده شان در زيرمجموعه شان قرار داشته باشد. ارائه اين کسب و کار به خانواده و دوستان سخت ترين کار است.

4- دريافت مشاوره هاي بي ارزش

برخي مواقع توزيع کنندگان جديد دچار مشکلاتي مي شوند و مشاوره هايي را از دوستانشان که تا به حال هيچ تجربه اي در کسب و کار بازاريابي شبکه اي نداشته اند، تقاضا مي کنند.

اگر شما مي خواهيد اطلاعات در مورد نحوه پرواز هواپيما به دست بياوريد بايد از يک خلبان حرفه اي کمک بگيريد. براي ساختن يک شبکه خوب هم به خطوط حمايتي تان نگاه کنيد، آن ها افراد مناسب براي گرفتن مشاوره هستند.

5- کمال گرايي

يک شرکت، خط توليد، طرح بازپرداخت کامل و بدون نقص هنوز به وجود نيامده است. مانند همه مواردي که در طبيعت وجود دارند و با گذشت زمان به تکامل مي رسند؛ مؤلفه هاي اين صنعت نيز به مرور زمان به تکامل مي رسند. شما يک تصوير کلي از شغل تان داريد، اگر ويژگي هاي مثبت آن بيشتر از اشتباهاتش بود مي توانيد کارتان را آغاز کنيد.

اگر بخواهيد در انتظار شرکتي بدون عيب و نقص بنشينيد، اين انتظار طولاني خواهد شد. اشتباه افراد تازه کار را مرتکب نشويد، آنها تصور مي کنند تا همه محصولات را امتحان نکنند، همه دستورالعمل را نخوانند و تمام جزئيات طرح بازپرداخت را درک نکنند، نمي توانند کارشان را آغاز کنند. مسأله مهم شروع و يادگيري در حين انجام کار است.

3 مؤلفه اي که براي موفقيت در اين حرفه به آن نياز داريد، عبارت است از:

1- تمايل

تمايل يعني علاقه به انجام کار و تحمل سختي ها براي موفق شدن در آن. اگر شما اين کسب و کار را درک کنيد و تمايل واقعي براي کمک به خودتان و ديگران داشته باشيد، موفق تر خواهيد بود. افرادي که تمايل براي بهتر بودن دارند، کساني هستند که دنيا را تغيير مي دهند.

2- اشتياق

در زمان هاي زيادي من توزيع کنندگاني را ديدم که بدون داشتن تجربه و آگاهي عميق شبکه 20-30 نفره از افراد را در ماه هاي اولشان ساخته اند. آن ها اين کار را با مهارت، دانش و يا تکنيک انجام نداده اند؛ آن ها تنها با داشتن شور و شوق و صداقت به اين جايگاه رسيده اند.

آستين هايتان را بالا بزنيد، ذهن تان را آماده کنيد و فقط کارتان را انجام دهيد.

3- عمل

اگر شما منتظر يک طرح اثربخش هستيد بايد بگوييم طرح اثر بخش عمل شما است. شما بايد کارتان را آغاز کنيد. نبايد از اشتباه کردن بترسيد، همه اشتباه مي کنند. اشتباه بخشي از فرآيند يادگيري است و براي بلند مدت شما را قدرت مند خواهد کرد.

دانش بدون عمل فقط يک عامل بالقوه براي رسيدن به قدرت است. شما بايد دانشي را که نياز داريد به دست بياوريد و توانايي تان را براي يک نتورکر شدن نشان دهيد.

منبع: پايگاه اطلاع رساني فروش مستقيم


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315