اخبار

تاریخ خبر: 1396/01/14
زمان خبر :13: 12
نوع خبر :خبر

b_News 9 آمار بازاریابی دیجیتال که مورد توجه قرار گرفتند

arangfilm agency

 

 

 

 

 

طي چندهفته گذشته آمار بازاريابي ديجيتال بسيار درخشان بود و حالا ميپردازيم به 9موردي که خوش درخشيدند.

1. اگر يک توئيت بتواند هزار همبرگر بفروشد اين همان است.
توئيت دني روز چهارشنبه نشانگر يک موفقيت تاريخي در بازاريابي توئيتر است.
اين پيام جديد 108/000بازخورد در توئيتر داشت و بيش از152/000 لايک طي روز گذشته داشته است. رستوران زنجيره اي Dinner-style از يک الگوي رفتاري شکار لاشخورها براي الهام بخشي چنين سود عظيمي استفاده کرده است.

2. ژن X فعال ميشود.
طبق گزارش جديدي از emarketer انتظار ميرود که کاربران snapchat تا 70/4ميليون تا پايان 2017 افزايش يابند. اين يعني 14/2% افزايش نسبت به تعداد کاربران در سال 2016.
احتمالا بيشترين تعداد رشد در گروه سني بين 45-54 سال مي باشد که اکنون اين گروه سني حدود 64% از کاربران آمريکايي را تشکيل ميدهند.

3. ترافيک پاي مقدس
Pokemon GO بيش از 500ميليون بازديد براي خرده فروشي هاي بازي هاي موبايل را به همراه داشته است. جان هنک مدير Niantic (شرکت سازنده pokemon)اين آمار را طي سخنراني خود در کنگره جهان موبايل در بارسلوناي اسپانيا اعلام کرد.

4. Sir Martin کمي بودجه را در باسلونا نشان داد.
همچنين در کنگره جهاني موبايل، مارتين سورل اعلام کرد که شرکتش حدود 90ميليون دلار بابت تبليغات در اسنپ چت، 50ميليارد دلار در گوگل و 1/7 ميليارد دلار در Facebook خرج کرده است.

5. بازخورد متصل
لورن جنسون نويسنده بخش تبليغات هفته که در کنگره 4 روزه جهان موبايل (MWC) در اسپانيا شرکت کرده به نکات جالبي از جمله مورد زير پرداخته است.
20% مالکان BMW هرآنچه درباره اين برند دوست دارند يا ندارند را به صورت بازخورد به شرکت ارائه ميدهند.

6. درميان سکوهاي ديجيتال اين يکي خيلي جالب بود.
يوتيوب اعلام کرد به طور روزانه 1 ميليارد ساعت ويديوهاي اين سايت را در سايتها يا درموبايل تماشا ميکنند و با ايميلي از طرف نماينده گوگل اضافه کرد ما اين هدف گذاري را در سال 2012 انجام داديم، فرماني که مردم روزانه 100 ميليون ساعت ويديوهاي سايت را تماشا مي کردند بنابراين حمايت از سکوي ويديوها طي 4 سال گذشته 10 برابر شده است که بسيار قابل توجه است.

7. ميدان اجتماعي شهر
Borrell (شرکت تحقيقات بازارهاي محلي) اين هفته گزارشي در 23صفحه منتشر کرد که ميگويد Facebook حدود 7% از آگهي هاي خود را از خارج آمريکا دريافت ميکند و حدود 15% سهم تبليغات را در سال گذشته داشته است.

8. فروشندگان اپليکيشن موبايل ميتوانند فروتن باشند.
شرکت Leanplum وApp Annie دست به يک تحقيق تيمي زدند تا دريابند که اپليکيشن هاي موبايلي که داراي emoji هستند 85% بيشتر از آنهايي که emoji ندارند مورد استفاده قرار ميگيرند.

9. تبليغات بومي
همين طور که آگهي هاي بومي و حمايت شده شايع تر ميشوند، کميسيون تجارت فدرال نيز قوانين و مقررات بيشتري براي هدايت ناشران و تبليغ کنندگان در جهت حمايت از مصرف کنندگان وضع مي کنند.

ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543