اخبار

تاریخ خبر: 1396/01/12
زمان خبر :12: 45
نوع خبر :خبر

b_News اگر می‌خواهید برند پول‌سازی داشته باشید؛ این ده مطلب را بخوانید!

arangfilm agency
ساختن يک برند با ساختن يک برند موفق و پول‌ساز تفاوت دارد. بسياري از افراد براي برند و نام تجاري کسب‌وکارشان همه کاري مي‌کنند اما باز هم شاهداند که برند رقيب فقط فروش مي‌کند. اگر تصميم گرفتيد به وضعيت برندتان سروساماني بدهيد و به سوي يک برند پول‌ساز حرکت کنيد، پيشنهاد مي‌کنيم کمي وقت صرف کنيد و ده مطلب خواندني سايت شبکه درباره موفقيت يک برند را بخوانيد:
 
 

هفت توصيه براي گسترش برند

اين مقاله از زبان يکي از کارآفرينان جوان دنيا به نام «دنيل علي» ترجمه شده است. دنيل علي (www.danielally.com)، نويسنده دو کتاب پرفروش به نام هاي «شما رئيس هستيد» و «سبکِ زندگيِ برنده‌ها» است که در بيش از چهل کشور جهان منتشر شده است. او سعي دارد با توصيه هايي کاربردي و کم‌هزينه، چگونگي توسعه قلمروِ برند را به مخاطبانش آموزش دهد.

محصولات خوب، استراتژي خوب؛ چرا موفق نيستيم؟

فرهنگ سازماني موضوعي است كه به تازگي در دانش مديريت و رفتار سازماني مطرح مي‌شود. با بررسي كه توسط گروهي از انديشمندان علم مديريت صورت گرفته، فرهنگ سازماني به عنوان يكي از مؤثرترين عوامل پيشرفت سازمانها شناخته شده است. فرهنگ سازماني به عنوان مجموعه‌اي از باورها و ارزش‌هاي مشترك، بر رفتار و انديشه اعضاي سازمان اثر مي‌گذارد و مي‌تواند نقطه شروعي براي حركت و پيشرفت باشد.

چگونه در ۱۵ دقيقه برندمان را معروف کنيم؟

شايد براي برند خود برنامه‌ريزي‌هاي بلندمدتي انجام داده و هزينه‌هاي مختلفي را براي اين منظور اختصاص داده باشيد. اما همواره به اين نکته توجه داشته باشيد که شبکه‌هاي اجتماعي اين پتانسيل را دارند تا به ميزان زيادي در زمان شما صرفه‌جويي کرده اما در مقابل تاثيرات مثبتي بر برند تجاري شما داشته باشند. امروزه شبکه‌هاي اجتماعي مختلفي براي اين منظور وجود دارند. لينکدين از جمله اين موارد است.

چگونه با اينستاگرام پول دربياوريم؟

اين روزها كسب و كار در اينستاگرام رقم مي‌خورد. گوشي‌هاي هوشمند مي‌توانند براي خيلي‌ها سودهاي كلاني به همراه داشته باشند؛ آن هم توسط عده‌اي که با كمي سرمايه و تدبير، سليقه و نياز كاربران را تشخيص مي‌دهند و اينگونه با استفاده از يك پيج ساده اينستاگرامي کسب درآمد مي‌نمايند. 

۱۰ راز يک مدير فروش موفق

يک مدير فروش با بيش از ده‌ سال کار کردن در شرکت‌ نرم‌افزاري بين‌المللي Salesforce شاهد برخي پريشاني‌ها و حواس‌پرتي‌ها در محل کار بوده است که همزمان با فشارهاي ناشي از کسب و کار جديد يا توصيه‌هاي عملي و اجرايي افزايش مي‌يابند. او پس از سال‌ها کار در اين شرکت و مديريت فروشندگان متوجه شد که موفقيت در فروش هميشه به تجربه و سطح تحصيلات مربوط نمي‌شود. واقعيت امر اين است که برخي از نمايندگان فروش تا قبل از کار در اين شرکت، هرگز نرم‌افزاري را نفروخته بودند.

۶ گام برندسازي ديجيتالي با حداقل هزينه

اگر به دنبال راهکارهاي قدرتمندي در زمينه برندسازي ديجتالي هستيد، بايد بدانيد موفقيت به طور کامل به پول وابسته نيست. تکنيک‌هاي ديگري نيز وجود دارند که در اين راه به شما کمک خواهند کرد. اما اين تکنيک‌ها چه هستند؟

۳ راز موفق‌ترين محصولات فناوري دنيا

چرا برخي شرکت‌ها کاربران ميليوني پيدا مي‌کنند و برخي ديگر در تاريکي و ابهام غوطه‌ور هستند؟ اگر يک شرکت فناوري راه‌اندازي کرده‌ايد تا پول زيادي بدست بياوريد، احتمالاً هم رياضي‌تان خوب نيست و هم توهم داريد. طبق آمار، شانس شما در عاليترين موعد پرداخت حقوق جايي بين صفر و تقريباً صفر است.

6 ترفند ساده افزايش ترافيک وب‌سايت!

اگر از يک تاجر يا مالک کسب و کار بپرسيد که چه چيزي را بيشتر از همه در جهان دوست دارند، احتمالاً به شما مي‌گويد "مشتري بيشتر". و در يک کسب و کار اغلب چه چيزي از پي يک مشتري مي‌آيد؟ ترافيک بيشتر به سايت آن‌ کسب و کار. راه‌هاي زيادي وجود دارند که مي‌توانيد با آن‌ها ترافيک وبسايت خود را افزايش دهيد.

به اين ۷ دليل بايد مهارت‌هاي فناوري خود را تقويت کنيد!

من با کامپيوتر بزرگ شد‌ام. وقتي 5 سال داشتم Reader Rabbit بازي مي‌کردم و حتي قبل از آن که ويندوز 3.1 منتشر شود، از کامپيوترهاي مبتني بر MS-DOS استفاده مي‌کردم. از اواسط دهه نود ميلادي شروع به استفاده از اينترنت کردم و زماني که در دانشگاه درس مي‌خواندم، اصول برنامه‌نويسي را ياد گرفته بودم. اما هر کسي به سمت يادگيري مهارت‌هاي فناوري نمي‌رود. بهتر است بگوييم که اکثر آدم‌‌ها اين کار را نمي‌کنند.

۸ ويژگي لازم براي موفقيت وب‌سايت‌هاي تجاري

طبق آمار اعلام شده 90 درصد کل ترافيک اينترنت در اختيار درصد کمي‎ از وب‎سايت‎هاي مطرح است. اما چه عواملي باعث مي‎شود تا يک سايت تا اين اندازه موفق يا به اصطلاح پربازديد باشد؟ مسلما مهمترين عامل موفقيت يک وب‎سايت محتواي ارائه شده توسط آن است، اما همين محتوا اگر به درستي و با رعايت نکات فني آماده نشود، آن گونه که بايد در اختيار مخاطب قرار نخواهد گرفت.

شبکه

 
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoEmirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (55)5490543