اخبار

تاریخ خبر: 1396/01/02
زمان خبر :15: 36
نوع خبر :خبر

b_News امکان جدید اینستاگرام: ارسال آلبوم عکس یک‌جا

arangfilm agency

اينستاگرام، به عنوان محبوب‌ترين شبکه اجتماعي جهان با 400 ميليون کاربر فعال روزانه، هر سرويس و ويژگي جديد را خيلي زودتر از چيزي که در مرحله‌ي تست تصور مي‌شود، رونمايي مي‌کند و امکان استفاده براي تمام کاربران فراهم مي‌شود.
روند اين ويژگي‌هاي جديد ثابت کرده که اينستاگرام خيلي علاقه‌مند است ترکيبي از تمام شبکه‌هاي اجتماعي ديگر که به عکس و ويديو مربوط مي‌شوند در خودش داشته باشد. بعد از اين‌که با رونمايي از امکان Story حسابي بازار Snapchat را از رونق روزهاي اول انداخت، حالا نوبت به آلبوم عکس رسيده که براي ارسال چند تا عکس مرتبط هم ديگر نيازي به فيسبوک نباشد.

امروز مي‌شود حداکثر ده تا عکس را با يک کپشن و لوکيشن يکسان، يک جا پست کرد؛ براي هر کدام فيلترهاي جداگانه گذاشت و اکانت‌هاي مختلف را تگ کرد و يک آلبوم کامل ده عکسي ساخت. همه اين‌ها را کجا پيدا کنيد؟ در اديتور اينستاگرام‌تان، گوشه سمت راست، يک آيکون کوچک آلبوم پيدا شده است. از آن قسمت مي‌توانيد شروع به ساختن آلبوم عکس‌تان کنيد. هنگام نمايش در پروفايل شما هم، آيکوني تقريباً مشابه گوشه تصوير، بالا سمت راست، نشان مي‌دهد که اين پست يک آلبوم عکس است.
اگر هنوز آيکون آلبوم اضافه نشده، عجله نکنيد؛ مانند سرويس‌هاي قبلي به مرور براي تمام اکانت‌هاي اينستاگرام فعال خواهد شد. قبل از هر چيز هم مطمئن باشيد که آخرين نسخه اپليکيشن اينستاگرام را داريد.
امکان جديد آلبوم عکس اينستاگرام دقيقاً چه ويژگي‌هايي دارد؟

 

امکان جديد اينستاگرام: ارسال آلبوم عکس يک‌جا- کاربر مي‌تواند حداکثر ده تا عکس يا ويديو را از گالري انتخاب کرده و به صورت يک‌جا در يک پست ارسال کند.
- هر عکس يا ويديو مي‌تواند به صورت جداگانه با فيلترهاي اينستاگرام اديت شود و مانند باقي پست‌ها، امکان اديت بعد از ارسال هم براي هر عکس و ويديو وجود دارد.
- پروفايل‌هاي متفاوتي مي‌توانند در هر عکس يا ويديو تگ شوند.
- کپشن و لوکيشن براي تمام آلبوم فقط يک بار امکان تنظيم و ارسال دارد.

افزايش ترند ويديو در سال گذشته، شيب 32 درصدي تعداد کاربران يوتيوب رو به بالا، استقبال زياد کاربران از اسنپ‌چت، استوري‌ها و لايو اينستاگرام و حالا امکان ايجاد آلبوم و عکس‌هاي دنباله‌دار در اينستاگرام، خيلي مشخص نشان مي‌دهد که توليد محتوا به سمت روايت و البته تاثيرگذاري بيشتر حرکت خواهد کرد يا حداقل از سمت توليدکنندگان محتوا بايد اين اتفاق بيافتد.
اهميت جزئيات در محتوا هميشه پررنگ بوده و حالا ابزارهاي ارائه‌ي محتوا هم همه شرايطي را براي ارائه‌ي جزئيات و روايت بيشتر و به دنبال آن اثربخشي بالاتر فراهم کرده‌اند.
فرصت خيلي خوبي براي کسب و کارها که بهتر بتوانند محتواي مناسب مخاطب‌شان را توليد کنند.

ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315