اخبار

تاریخ خبر: 1396/01/01
زمان خبر :10: 15
نوع خبر :خبر

b_News قایق تفریحی و لوکس بوگاتی با ویژگی‌های منحصربه‌فرد

arangfilm agency
 
 
 
 
 
 
 
تا حالا به اين فکر کرده‌ايد که هدف اصلي از ساختن قايق يا کشتي چه بوده است؟ اگر تعريف خود از اين وسيله را تا اندازه‌اي پايين بياوريد که به ساده‌ترين شکل خود برسد؛ در حقيقت خودرويي است که براي جلوگيري از خيس شدن شما طراحي و ساخته شده است.

به‌همين دليل؛ قايق جديد و لوکس بوگاتي با داشتن چيزهايي مانند جکوزي و گودال آتش کمي عجيب به‌نظر مي‌رسد. البته بودن جکوزي در يک قايق تفريحي ايده جديدي نيست. در واقع؛ جکوزي جزئي از هر ابرقايقي است که اين روزها ساخته مي‌شود ولي براي "بوگاتي Niniette 66" چندان منطقي به‌نظر نمي‌رسد چون طول آن تنها 20 متر است و به اندازه کافي براي امکانات لوکسي نظير آن بزرگ نيست. درنظر گرفتن جکوزي و گودال آتش تمام فضاي خالي که روي عرشه وجود دارد را از بين مي‌برد. شايد به‌همين خاطر است که حداکثر ظرفيت اين قايق تفريحي فقط 3 نفر است.

آن‌طوري که بوگاتي گفته DNA اين قايق تفريحي با ابرخودروي Chiron يکي است. اين خودرو هم تنها براي دو سرنشين طراحي شده است.

از نظر فني؛ Niniette نتيجه همکاري بين بوگاتي و يکي از سازنده‌هاي معروف دنيا در زمينه ابرقايق‌هاي تفريحي به‌نام "پالمر جانسون" است. محصول آنها يک قايق کوچک خيلي سريع است و حداکثر سرعت آن به 44 گره مي‌رسد. موادي که در طراحي آن به‌کار رفته فيبر کربن؛ چرم و چوب بلوط آبي است.

از نظر خاص بودن؛ اين قايق تفريحي از مدل Chiron هم خاص‌تر است چون فقط 66 عدد از آن ساخته مي‌شود. هم‌چنين؛ Niniette در اندازه‌هاي مختلف ساخته مي‌شود از 15 تا 24 متر.

اگر به فکر خريد اين قايق تفريحي هستيد هنوز بوگاتي خبري اعلام نکرده ولي در سال 2015 که اين شرکت براي اولين بار خبر ساخت چنين وسيله‌اي را مطرح کرد قيمت پايه 2.2 ميليون دلار براي آن اعلام شده بود.

منبع : مشابل

بازنشر: شبکه


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315