اخبار

تاریخ خبر: 1395/12/27
زمان خبر :20: 09
نوع خبر :خبر

b_News رویدادهای فروردین ماه و ایده‌های مربوط به آن

arangfilm agency

همه ايراني‌هاي سراسر دنيا، اين ماه را به دليل شروع سال نو هجري شمسي و فرار رسيدن نوروز جشن مي‌گيرند. خيلي از افراد به دليل تغيير فصل در اين ماه و رويش دوباره گياهان نيز فروردين ماه را نماد تولد و شروع دوباره مي‌دانند. فروردين همچنان فرصت خوبي براي تمرکز روي فروش کسب‌‌وکارها به حساب مي‌آيد و خيلي از مشتريان بالقوه و بالفعل هستند که حتي حين تعطيلات عيد براي خريدهاي نوروزي خود اقدام مي‌کنند. پس همچنان بايد روي کمپين‌هاي تبليغاتي هم سرمايه‌گذاري کرد که اين فرصت محدود را از دست ندهيم. در ادامه چندين رويداد مهم فروردين ماه را عنوان مي‌کنم و ايده‌هايي را براي آنها مي‌آورم که براي بازاريابي و افزايش نرخ تعامل کسب‌وکارها در شبکه‌هاي اجتماعي مفيد هستند.

 

روز جهاني اسفناج – ۶ فروردين

اسفناج يکي از پرخاصيت‌ترين سبزيجات است که با آن مي‌توانيم غذاها و سالادهاي متنوع و البته سالمي درست کنيم. از آنجايي که شرکت‌ها در فروردين خلوت‌تر از ديگر ماه‌هاي سال هستند، مي‌توانيم يک رويداد پاتلاک (Potluck) برگزار کنيم که در آن همگي غذاها و سالادهايي درست کنند که شامل اسفناج باشند. به ياد داشته باشين که اين رويداد روي خلاقيت نيروي کار شما تاثير مي‌گذارد و فرصت خوبي است که از آن پست‌هاي خوبي براي حساب‌هاي کاربري شبکه‌هاي اجماعي کسب‌وکار خود فراهم آوريد و منتشر کنيد.

 

روز جهانی پیاده‌روی تا محل کار – ۱۸ فروردین

در این روز کسب‌وکارها می‌توانند یک برنامه تیمی برای کارمندان خود درنظر بگیرند و آنها را تشویق کنند تا پیاده به محل کار خود بروند. این برنامه تیمی می‌تواند به صورت کامل در شبکه‌های اجتماعی پوشش داده شود و حتی برای آن بومرنگ طراحی شود تا در بخش استوری اینستاگرام قرار بگیرد.

 

روز جهانی اشیای عتیقه – ۲۰ فروردین

کسب‌وکارهایی چون شیپور و دیوار می‌توانند به خوبی از این رویداد استفاده کنند و در این روز، تمرکز خود را روی این اشیا ببرند. در حقیقت حاصل این تمرکز می‌تواند یک کمپین بازاریابی موفق باشد که افراد تشویق شوند تا اشیای عتیقه خود را به فروش بگذارند. بهتر است که این رویداد در همه شبکه‌های اجتماعی آنها پوشش داده شود تا افراد بیشتری با آن تعامل داشته باشند.

 

روز جهانی فروش‌های فوق‌العاده – ۲۶ فروردین

از معدود رویدادهای فروردین ماه که می‌تواند برای همه کسب‌وکارها مفید واقع شود نیز همین روز جهانی فروش‌های فوق‌العاده به حساب می‌آید که فقط لازم است تا کسب‌وکارها در این روز، فروش فوق‌العاده‌ای در برنامه بازاریابی خود درنظر بگیرند و حتی به صورت محدود یک سری از محصولات خود را با قیمتی پایین‌تر از قیمت نرمال به فروش برسانند.

 

روز جهانی بیماری هموفیلی‌ – ۲۸ فروردین

هِموفیلی دسته‌ای از بیماری‌های ارثی هستند که در آنها توان بدن برای ایجاد لخته و انعقاد خون برای جلوگیری از خونریزی در صورت پاره شدن رگ مختل شده است. روز جهانی این بیماری که درمان بسیار سخت و پیچیده‌ای هم دارد و عموما درمان قطعی برای آن وجود ندارد، فرصت خوبی است تا کسب‌وکارها یک کمپین CSR به منظور کمک به این بیماران طراحی و اجرا کنند. هدف این کمپین می‌تواند جمع‌آوری کمک برای این بیماران باشند و حتی در سیستم‌های جذب حمایت مالی چون ۲نِیت صورت بگیرد.

 

منبع: بلاگ اد

 

 


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315