اخبار

تاریخ خبر: 1395/12/25
زمان خبر :14: 06
نوع خبر :خبر

b_News برترین برندهای دیزاین برنامه های 2017

arangfilm agency

کاربران تکنولوؤي هوشمندتر شده اند وبيش از هر زمان ديگري توقعشان براي طراحي ها بيشتر شده است به طوري که برنامه شما به وسيله طراحي آن اهميت پيدا ميکند.

در واقع در پي نظرسنجي اي که توسط Adobe انجام شد 38% از کاربران استفاده از برنامه اي که سازنده محتواي آن تصاوير و طرح هاي نامطلوب بکار برده را متوقف کردند و 39% از آنها که مدت زمان زيادي براي مضمون مورد نظرخود منتظر مانده اند به سراغ برنامه هاي ديگري رفتند.
و براي بغرنج تر کردن موضوع، پيش بيني که توسط Zenith Optimedia درباره مصرف اينترنت تلفن همراه در سال 2018 شده است 250% بيشتر از مقدار مصرف در سال 2014 خواهد بود.

بيشتر شبيه به اين است که چه دوست داشته باشيم و يا دوست نداشته باشيم مجبور خواهيم بود با فشار به تکنولوژي گرسنه غذا بدهيم. خوشبختانه Inspirationfeed امسال مجموعه اي از برترين طراحي برنامه هاي کاربري را گرد هم جمع کرده تا از اين طريق آنها را در رده بالا نگه دارد و اطلاعات بيشتري بدست بياورد.
با رجوع به اين سايت اطلاعات کاملتري ميتوانيد بدست بياوريد.

 

برترين ترندهاي ديزاين برنامه هاي 20171.انيميشن: يک راه ثابت شده براي جذب کاربر
خيلي خوب است که عکسهاي زيبايي در برنامه تان باشد و از سال 2010 خيلي هم بهتر شده است.
انيميشن برنامه شما را بيشتر کاربرپسند و حسي ميکند. از طريق انيميشن شما ميتوانيد رفتار مستقيم کاربر، بازخورد بصري، تغييرات برجسته و وضعيت سيستم را نشان دهيد يا فقط آنها را در مدت زماني که از برنامه شما استفاده ميکنند سرگرم کنيد.

همچنين يافته هاي تحقيقاتي Adobe ميگويد که 39% از کاربران در صورت اينکه مجبور باشند مدت زمان زيادي منتظر بمانند ترجيح ميدهند از برنامه شما خارج شوند و انيميشن به ارائه توهم سرعت کمک ميکند. پس از اين روش استفاده کنيد.

 

برترين ترندهاي ديزاين برنامه هاي 20172. طراحي کارت: شيک و کم حرف
به احتمال زياد کارتها در سالهاي اخير وارد اين روند شده اند و در کوتاه زماني گسترش پيدا کرده اند. طرحهاي کارتها بسيار معروف هستند چون آنها درروي صفحه نمايش در سايزهاي مختلف خيلي خوب هستند و راه خوبي براي دسته بندي مطالب شما هستند. اما منظور اين است که آنها انقدر ديدني هستند که ميتوانند هميشه باشند و کاربران را وقتي در حال پيدا کردن برنامه شما هستند گيج نکنند.

 

برترين ترندهاي ديزاين برنامه هاي 20173. جهت يابي مخفي
منو همبرگر -دکمه سه خطي گوشه برنامه شما- که از گذشته بوده است. منوهاي بزرگ ناخوشايند هستند و براساس مطالعات و به پيشنهاد Adobe کاربران وقتي با تصاوير بد مواجه ميشوند از برنامه خارج شده و صفحه را خاموش ميکنند. منو پنهان در منطقه مشخصي از صفحه به کاربران اين توانمندي را ميدهد که آنها هر وقت که به منو احتياج داشته باشند ميتوانند آن را باز کنند.

ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315