اخبار

تاریخ خبر: 1395/12/05
زمان خبر :17: 22
نوع خبر :خبر

b_News همه چیز در مورد هدفگیری مجدد و مزایای آن

arangfilm agency

اين روزها، هدفگيري مجدد در تبليغات آنلاين (Retargeting) بيشتر مورد استفاده قرار مي‌گيرد و با توجه به درک درستي که از آن صورت گرفته، بيش از گذشته زير ذره‌بين کسب‌وکارها قرار دارد. بازارياب‌ها ياد گرفته‌اند که با هدفگيري بهتر، پيام‌هاي مناسب‌تري را در زمان و شرايط بهتر، منتقل کنند.

قبل از هر چيز بايد بدانيم که منظور از هدفگيري مجدد چيست؟ هدفگيري مجدد همان پروسه تگ کردن بازديدکننده‌هاي وب‌سايت براي هدفگيري ويژه و مخصوص به آنهاست که تبليغات در آن با توجه به سطح علاقه‌مندي هر کدام از آنها به شرکت و نام تجاري شما، طراحي مي‌شود.

اين بدان معناست که بايد در زمان‌هايي که بازديدکننده‌ها به عنوان مثال در حال تماشاي ويديوهاي يوتيوب، خريد آنلاين، استفاده از شبکه‌هاي اجتماعي يا جستجو براي اطلاعات هستند، در مقابل چشم آنها ظاهر شويد. هدفگيري مجدد به شما کمک مي‌کند که بار ديگر مورد توجه مردمي قرار بگيريد که قبلا از هوادارن سايت شما بوده و اين کار را به صورت شخصي‌سازي شده انجام مي‌دهد.

در ادامه با سه مزيت هدفگيري مجدد آشنا مي‌شويد:

۱. افزايش يادآوري نام تجاري

يکي از اصلي‌ترين مزاياي هدفگيري مجدد، افزايش يادآوري نام تجاري شماست. بررسي‌ها نشان مي‌دهد که به طور ميانگين تنها ۳ درصد از ترافيک ورودي ارگانيک از موتورهاي جستجو، از جستجوهاي صورت گرفته درباره برند شماست.

کلمات کليدي که توسط گوگل شناسايي نمي‌شوند و با عنوان not provided به نمايش در مي‌آيند، به مرور زمان کار را براي جستجوهاي صورت گرفته روي برند، دشوارتر مي‌کند. با اين اوصاف، هدفگيري مجدد به شما کمک مي‌کند تا افزايش معناداري را در ترافيک مستقيم مشاهده کنيد؛ مردم مستقيما از وب‌سايت شما ديدن کرده و بدين وسيله، علاقه‌ي خود به نام تجاري شما را ابراز مي‌کنند. علاوه بر اين، تعامل شما با افرادي که پيش‌تر از فعاليت شما مطلع شده‌اند، بيشتر شده و تمايل آنها براي کسب اطلاعات، بيشتر مي‌شود.

۲. تعاملات بهتر

اگر بازديدکننده‌ها، زمان اندکي را روي هر صفحه سپري مي‌کنند و يا در مجموع، صفحات اندکي را مشاهده مي‌کنند، بدين معناست که در برقراري تعامل با بازديدکننده‌هايي که به وب‌سايت خود جذب کرده‌ايد، موفق نبوده‌ايد.

اما هدفگيري مجدد مي‌تواند ارتباط شما با افرادي که تصيم گرفته‌اند از وب‌سايت‌تان ديدن کنند را تقويت کند. اين همان جايي است که بخش‌بندي و طراحي مناسب آگهي، اهميتي حياتي پيدا مي‌کند. مي‌توانيد با توجه به بخشي که هر نفر از آن بازديد کرده، مخاطبان جديدي به دست آوريد و محتواي تبليغاتي مناسبي را با توجه به نيازهاي آنها، برايشان به نمايش بگذاريد. همچنين مي‌توانيد با اندازه‌گيري زمان سپري شده در سايت، تعامل خود را افزايش دهيد.

۳. افزايش نرخ تبديل (Conversion Rate)

احتمالا هدف اصلي شما از هدفگيري مجدد، افزايش نرخ تبديل بوده است. بسياري از شرکت‌هايي که براي بهبود سئو و بازاريابي محتوا تلاش مي‌کنند، به دنبال اين هستند که ترافيک خود را به درآمد واقعي تبديل کنند.

 

 

بايد به دنبال کشف افرادي باشيد که علاقه بيشتري را به وب‌سايت شما نشان داده‌اند؛ براي مثال افرادي که قبلا از محصولات شما استفاده کرده‌اند نسبت به کساني که فقط يکي از پست‌هاي شما را خوانده‌اند، علاقه‌ي بيشتري را به نام تجاري شما نشان داده‌اند. درک اين نکته براي فروشنده‌ها از اهميت ويژه‌اي برخوردار است.

بهينه‌سازي موتورهاي جستجو + بازاريابي محتوا + هدفگيري مجدد = بالاترين نرخ بازگشت سرمايه (ROI)

اگر زمان و سرمايه‌ي خود را براي بهبود سئو، بازاريابي محتوايي و شبکه‌هاي اجتماعي صرف کرده، اما از هدفگيري مجدد صرف‌نظر کرده  و ارزش همان بازديدهاي اوليه را ناديده بگيريد، درواقع تصميم عاقلانه‌اي نگرفته‌ايد. بنابراين بايد به اين موضوع توجه داشته باشيد که در استراتژي خود، هدفگيري مجدد را بسيار جدي گرفته و از آن به خوبي بهره‌مند شويد.

 

 


بر چسب خبر : هدفگيري مجدد


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315