اخبار

تاریخ خبر: 1395/12/03
زمان خبر :08: 47
نوع خبر :خبر

b_News یوتیوب ویدئوهای تبلیغاتی 30 ثانیه ای را حذف می کند

arangfilm agency

 

يوتيوب ويدئوهاي تبليغاتي کوتاهتري براي تلفن همراه تدارک خواهد ديد.
وقتي راجع به ويدئوهاي تلفن همراه صحبت مي کنيم، طولاني بودن الزاماً به منزله ي بهتر بودن نمي باشد. در بيانيه اي که يوتيوب در روز جمعه منتشر کرد، گفت: "امسال ويدئوهاي تبليغاتي غير قابل پرش 30 ثانيه اي خود را براي تبليغ کننده ها از دور خارج خواهد کرد."
از سال 2018، برندها ديگر قادر نخواهند بود که ويدئوهاي تبليغاتي 30 ثانيه اي بخرند، ولي اين امکان را خواهند داشت که ويدئوهاي پيش-نمايش غير قابل پرش با مدت زمان متفاوت مانند ويدئوهاي 20 ثانيه اي و يا ويدئوهاي 6 ثانيه اي خريداري کنند.
يکي از سخنگوهاي يوتيوب گفت: "ما متعهد هستيم که تجربه ي تبليغاتي بهتري براي کاربران آنلاين تدارک ببينيم. به عنوان بخشي از اين هدف، تصميم گرفته ايم از سال 2018 ويدئوهاي تبليغاتي 30 ثانيه ايي غير قابل پرش را متوقف کنيم و بر روي مدل هايي که هم براي کاربر و هم براي تبليغات کننده مناسب باشد تمرکز کنيم."

بر طبق گفته هاي اندرو ولوند، معاون اول تبليغات و عمليات فروش در کمپاني آناليز ويدئوي زفر، متوقف کردن ويدئوهاي 30 ثانيه اي ميزان استفاده از شکل هاي ديگري از تبليغات را افزايش مي دهد.
او گفته: "اگر محتواي هر ويدئو به طور متوسط يک دقيقه و 30 ثانيه باشد، اينکه از مخاطب بخواهيم که يک سوم مدت زمان محتوا را به پاي تبليغات بنشيند، باعث سرخوردگي کاربر شده و در نگاهي کلي موجب کاهش مدت زمان مشاهده ي ويدئو بر روي پلت فرم مي گردد. گوگل بايد مخاطبانش را براي ادامه استفاده از پلت فرم و تجربه ي تبليغاتي راضي نگه دارد."
برندها همچنين مي توانند ويدئوهاي قابل پرش را خريداري کنند، که در آن ها تبليغ کننده فقط در صورتي ملزم به پرداخت هزينه مي باشد که فردي ويدئو را تا انتها ببيند، که با اينکار موجب افزايش درآمد سايت هاي تحت مالکيت گوگل مي شود.
توسعه تبليغات جديدترين تغيير به سمت تلفن همراه براي سايت ويدئويي مي باشد که در حال حرکت به سمت زمينه هاي نوظهور مانند پخش زنده و حقيقت مجازي است. بنا بر گفته ي يوتيوب، بيش از 50 درصد ترافيک اين سايت از دستگاه هاي تلفن همراه مي باشد."

ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315