اخبار

تاریخ خبر: 1395/12/01
زمان خبر :13: 14
نوع خبر :خبر

b_News فیسبوک به تبلیغ کننده ها تضمین تبلیغ با صدا میدهد

arangfilm agency

صنعت تبليغات خواهان شفاف سازي بيش تر از سوي شرکت هايي مانند فيس بوک در حوزه ي مارکتينگ ويدئو هاي ديجيتال است.
اجازه دهيد صدا داشته باشند.

از اين به بعد تبليغ کننده هايي که از فيس بوک استفاده مي کنند، قادرخواهندبود تبليغ هايي بخرند که تنها هنگامي مستلزم پرداخت هزينه باشند که ويدئوهايشان با صدا پخش شوند. ويدئوها در فيس بوک و در تايم لاين مخاطبين معمولاً به صورت بيصدا و خودکار شروع به پخش ميکنند. در اين شرايط جديد در صورتي که تبليغ کننده ها آن را انتخاب کنند، تنها زماني ويدئو پخش شده به حساب مي آيد که ويدئو با صدا اجرا شده باشد.
تبليغ کننده ها از اينکه مخاطبين فيس بوک تمايل دارند تا تبليغ ها را به صورت بي صدا ببينند ابراز نگراني کرده اند، و در راستاي جلب رضايت مشتريان، فيسبوک سعي دارد فرم جديدي ارائه کند که مخاطبين حالت باصدا را انتخاب کنند.
همچنين شرکت کاملاً خلاقانه به اين فکر افتاده است که، چگونه ويدئوها را تدوين کند که براي حالت بي صدا مناسب باشد. ولي نکته اينجاست که فيسبوک از طرف کمپاني اسنپ چت تحت فشار است، چرا که طبق گفته هاي اين کمپاني: ويدئوها اکثراً با صدا پخش مي شوند، و در %70 مواقع صداي آن ها وصل و روشن ميباشد.

فيسبوک گزينه ي خريد ويدئوهاي با صداي باز را در کنار چند استاندارد ديگر به عنوان بخشي از تلاش براي راضي کردن صاحبان صنعت تبليغات ارائه خواهدکرد.
ماه گذشته، مدير عامل شرکت Procter & Gamble، مارک پريچارد گفت: "شرکت ميليارد دلاريش ديگر به صنعتِ ديجيتال اجازه تبليغات بي کيفيت را نخواهدداد."
فيسبوک همچنين پيشنهاد خريد ويدئوهاي تبليغاتي بر اساس معيارهاي MRC را ارائه داده است، که مي گويد ويدئو حداقل بايد %50 درصد صفحه ي نمايش را دربر بگيرد.
همچنين، تبليغ کننده ها مي توانند تنها حالت نمايش کامل را خريداري کنند، يعني آن ها فقط در حالتي هزينه ميپردازند که ويدئو تا انتها پخش شود. اين استاندارديست که اکثر تبليغ کننده ها مي خواهند، زيرا از منظر آن ها تنها يک پخش کامل مي تواند اثرگذاري ارزشمندي داشته باشد.

تبليغ کننده ها پيشتر هم ميتوانستند حالت "پخش کامل" را بخرند، ولي تنها تا سقف 10 ثانيه.
در عين حال، فيسبوک هم گفته است که گزارش هاي بهتري را به تبليغ کننده ها ارائه خواهدداد، و توضيح خواهد داد که يک فرد براي چه مدت ويدئو را تماشا کرده است و همچنين اينکه چند نفر ويدئو را ديده اند.
فيسبوک گفته است که مدت زمان مشاهده را با دقت ميلي ثانيه را به تبليغ کننده ها گزارش خواهدکرد.
فيسبوک گفته است که مدت زمان پخش در حالت %50 صفحه ي نمايش و سپس در حالت %100 صفحه ي نمايش تا رسيدن به حالت هاي بزرگ تر با دقت ميلي ثانيه به اشتراک خواهدگذاشت.

همچنين فيسبوک گفته است: "همکاران ما در بازبيني، اطلاعات با جزئيات بيشتري درباره ي تاثيرگذاري تبليغات در فيسبوک و اينستاگرام دريافت خواهندکرد تا بتوانند به تبليغ کننده ها بينشي جامعتر ارائه کنند. ما اطلاعات مخصوصي در رابطه با پخش شدن و مدت زمان آن براي تبليغ هاي تصويري ارائه خواهيم داد."

 

ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315