اخبار

تاریخ خبر: 1395/11/30
زمان خبر :11: 46
نوع خبر :خبر

b_News بهترین طراحی های بسته بندی سال 2016 (قسمت دوم)

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

ايده طراحي بسته بندي هندزفري توسط آدامانتيا چاتزيواسيليو
براي طراحي اين نوع بسته بندي هندزفري پنج هنرمند از پنچ ژانر مختلف انتخاب شدند (ليدي گاگا – پاپ، ميک جگر- راک، ايگي پاپ – پانک، اوزي اوسبورن – متال، انوپ داگ – رپ) که با وجود مطرح نبودن به عنوان نمايندگان منحصر به فرد ژانر مخصوص به خود، از طريق ظاهري غير عادي در صنعت موسيقي چهره هايي شناخته شده هستند.

بهترين طراحي هاي بسته بندي سال 2016 (قسمت دوم)

يک روز مويي خوب براي پاستا! ايده طراحي بسته بندي توسط نيکيتا
نيکيتا با استفاده خلاقانه از رشته ها و شکل هاي مختلف پاستا يک سري بسته بندي جالب و عجيب را ارائه داد که در فروشگاه توجه همگان را به سوي خود جلب مي کند.

بهترين طراحي هاي بسته بندي سال 2016 (قسمت دوم)


فشار دادن و نوشيدن آبميوه تازه با برند "Backbone"
يک ايده و پروژه مستقل ارزش اجرا را دارد.
تعامل يک مزيت رقابتي قدرتمند در بازار امروز است. طراحي يک ليوان آبميوه با عنوان "فشار دهيد و آبميوه تازه بنوشيد" با مشتريان ارتباط برقرار مي کند. برچسب اين ليوان آبميوه ظاهري ساده دارد اما با قابليتي پويا حين استفاده از ويژگي تعاملي خود پرده بر مي دارد. اين اتفاق هيجان انگيز خلاقيت مصرف کننده را بر مي انگيزد و حس نوشيدن آبميوه طبيعي را به او مي دهد.

بهترين طراحي هاي بسته بندي سال 2016 (قسمت دوم)

ايده طراحي بسته بندي شير Molocow توسط آژانس طراحي "Imedia Creative Bureau"
Molocow يک ايده طراحي بسته بندي جالب براي شير به حساب مي آيد. تصوير سازي مجدد بطري شير کودکان را جذب خود کرد. اين راه حل شيوه اي جالب براي بسته بندي شير فراتر از روال معمول به شمار مي رود.

بهترين طراحي هاي بسته بندي سال 2016 (قسمت دوم)

استفاده مجدد از بسته بندي دوست داشتني "Brum Brum"
اين جعبه "Brum Box" بعد از باز کردن نيازي به دور انداخته شدن ندارد بلکه مي توان با تبديل آن به خانه جديد "Brum Brum"، شرايط را براي استراحت دوچرخه تا دور بعدي حرکت فراهم کرد. چالش اصلي طراحي يک نوع بسته بندي است که قابليت بکارگيري مجدد در قالب فعاليت هاي مرتبط با محصول بسته بندي شده و صاحب جديد آن را دارد.

بهترين طراحي هاي بسته بندي سال 2016 (قسمت دوم)

نسل آينده جعبه کمک هاي اوليه. ايده و طراحي توسط کوين هارالد کمپين (مجارستان)
پروژه فارغ التحصيلي طراحي مجدد جعبه کمک هاي اوليه بر مبناي مکانيسم سيستم بسته بندي مبتکرانه و کشويي "Burgopak" شکل گرفته است.

بهترين طراحي هاي بسته بندي سال 2016 (قسمت دوم)

نسل آينده بسته بندي گل. پروژه دانشجويي توسط يوهانا بران استورم، چارلي نيرجا، الکساندرا فورسن با همکاري کاميلا ادلوند
نسل آينده بسته بندي گل چنين رقم مي خورد. در قالب يک پروژه دانشجويي از يک شرکت توليد کننده کيسه هاي خريد به نام "Swedbag" درخواست شد تا با گذر از راه حل هاي موجود بسته بندي گل را به روز کند. اين ايده طراحي بسته بندي بايد در قالبي کلي بيش از پيش به حفظ محيط زيست اهميت مي داد و در همين حال فرصت کسب تجربه اي جامع و همه جانبه را نيز براي مصرف کننده به وجود مي آورد. راه حل اين مشکل طراحي يک نوع خاص از بسته بندي فارغ از چسب است که قفل مي شود. استفاده از برچسب ها به منظور بستن package ضروري نيست اما در مسير تحقق اهداف برند سازي به کار مي آيد. به اين ترتيب برچسب ها جاي کارت پستال هاي سنتي را مي گيرند و در نتيجه بسته بندي گل بخشي از هديه به شمار مي رود.

بهترين طراحي هاي بسته بندي سال 2016 (قسمت دوم)

بسته بندي روز و شب توسط استوديو برند سازي و طراحي گرافيک "Backbone Branding"
روز و شب نام يک پروژه پيشنهادي است که ماهيتي دو چهره اي را به همه عناصر طراحي خود تزريق مي کند. اين لوگو چرخش زمين را با نمادي حاکي از تغيير روز به شب نشان مي دهد. چنين لوگويي براي تبليغ يک نوع رستوران استفاده مي شود که در تمام طول روز غذاي مشتريان خود را تامين مي کند. اين دوگانگي فعاليت رستوران به وضوح در قالب تصاويري از حيوانات بيان مي شود.

بهترين طراحي هاي بسته بندي سال 2016 (قسمت دوم)

طراحي بسته بندي چاي ميوه اي "T2 Mini Fruits"
تصور کنيد که با عبور از بازاري شلوغ به سوي عطر و طعم هاي عجيب و غريب جذب مي شويد. سبدي پر از موز هاي شيرين و رسيده در سمت چپ . يک هندوانه تازه بريده شده پيش روي شما قرار دارند. با الهام از سبد هاي ميوه پربار موجود در اين بازار هاي شلوغ، چاي ميوه اي T2 Fruit کمپين کريسمس سال 2016 خود موسوم به "عجيب ترين و بزرگ ترين بازار" را راه انداخت. با توجه به درخواست طبيعت، بسته بندي T2 Fruits با 100% چسب کمتر، دوستدار محيط زيست نيز هست.

بهترين طراحي هاي بسته بندي سال 2016 (قسمت دوم)

ايده طراحي بسته بندي شکلات "Xoconochco" به وسيله آژانس طراحي برند "Brand Brothers" روسيه
XONOCHOCO نام يک برند توليد کننده شکلات است که ايده و اسم آن ريشه هايي واقعا تاريخي دارند. تاريخچه اين برند شکلات سازي به شرح نقش قوم آزتک باستان در سير تکاملي شکلات، ترجمه و تفسير آن در قالب طراحي بسته بندي مي پردازد. اسم اين برند نيز از منطقه "Xoconochco" فتح شده توسط اين قوم سرچشمه مي گيرد که در حال حاضر بزرگ ترين مزرعه دانه هاي کاکائو در اين ناحيه واقع است. همان طور که مي دانيم ارزش دانه هاي کاکائو بيشتر از طلا بود و به عنوان واحد پولي مورد استفاده قرار مي گرفت.

بهترين طراحي هاي بسته بندي سال 2016 (قسمت دوم)

ام بي اي نيوز

 


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315