اخبار

تاریخ خبر: 1395/11/28
زمان خبر :10: 54
نوع خبر :خبر

b_News 10 قانون در بازاریابی دیجیتال

arangfilm agency

 

بالا بردن قدرت نفوذ محتوا و بازاريابي شبکه‌هاي اجتماعي مي‌تواند به بالا بردن ميزان مخاطب و مشتري در يک بستر دراماتيک بيانجامد. اما آغاز اين کار بدون هيچ‌گونه تجربه‌ي قبلي مي‌تواند چالش‌برانگيز باشد.
آگاهي از پايه‌هاي اين گونه از بازاريابي حياتي است.
اين ده قانون در همه‌ي زمينه‌ها به شما کمک مي‌کند تا اساسي را بسازيد که مناسب شما و مشتري شما خواهد بود.

 

10 قانون در بازاريابي ديجيتال

۱- قانون گوش دادن

موفقيت در مبحث شبکه‌هاي اجتماعي و بازاريابي محتوا بيش از هر چيز گوش سپردن بيشتر و صحبت کردن کمتر را مي‌طلبد. محتواي آنلاين مخاطب هدف خود را بخوانيد و به بحث‌ها بپيونديد. از اين طريق مي‌توانيد دريابدي که چه چيزي بيشترين هميت را براي مخاطب شما دارد. تنها در اين صورت است که ‌مي‌توانيد توليد محتوا کنيد.


۲- قانون تمرکز

کسب تخصص بهتر از آچار فرانسه بدون است. يک شبکه‌ي اجتماعي بسيار متمرکز و استراتژي بازاريابي محتوا که هدف ساختن يک برند را دنبال مي‌کند، احتمال موفقيت بيشتري نسبت به يک استراتژي خسته‌کننده‌اي دارد که در تلاش براي گفتن همه چيز و مخاطب قرار دادن همه کس دارد.


۳- قانون کيفيت

کيفيت هميشه از کميت پيشي مي‌گيرد. داشتن ۱۰۰۰ ارتباط آنلاين که محتواي شما را مي‌خواند، به اشتراک مي‌گذارد و درباره آن بحث مي‌کند بسيار بهتر از آن است که ۱۰۰۰۰ ارتباطي داشته باشيد که پس از خواندن اولين پست شما ناپديد مي‌شود.


۴- قانون بردباري

موفقيت در شبکه‌هاي اجتماعي و بازاريابي محتوا يک شبه به دست نمي‌آيد.


۵- قانون آميختن

اگر شما دست به انتشار محتوا و فعاليتي عالي و باکيفيت بزنيد، که مخاطبان خود را بسازيد، اين محتوا به دست مخاطبان نيز بازنشر و در شبکه‌هايي چون توييتر و فيس‌بوک ديده مي‌شود.
اين به‌اشتراک‌گذاري و بحث پيرامون محتواي شما نقاط ورود بيشتري براي موتورهاي جست‌وجو باز مي‌کند. اين نقاط مي‌توانند به صدها يا هزاران راه بيشتر براي پيدا کردن شما برسند.


۶- قانون تاثيرگذاري

براي پيدا کردن اينفلونسرهاي آنلايني که مخاطبان باکيفيتي دارند و احتمال علاقه‌مندي آن‌ها به محصول شما نيز مي‌رود، وقت صرف کنيد و به برقراري ارتباط با آن‌ها بپردازيد.
اگر آن‌ها شما را منبعي جالب با اطلاعات کارآمد ببينند، احتمال دارد محتواي شما را بازنشر کنند و در نتيجه‌ي اين کار در مقابل طيف گسترده‌اي از مخاطبان جديد قرار بگيريد.


۷- قانون ارزش

اگر تمام وقت خود را در شبکه‌هاي اجتماعي صرف کنيد و مستقيما به معرفي محصولات و خدمات خود بپردازيد، پس از مدتي مردم به شما گوش نخواهندداد. شما بايد به مکالمات ارزش بيافزاييد. تمرکز بيشتري روي توليد محتواي خوب و برقراري ارتباط با اينفلونسرهاي آنلاين بگذاريد.


۸- قانون تصديق

شما هيچ گاه فردي را که به صورت شخصي به شما مراجعه مي‌کند، پس نمي زنيد. پس در فضاي مجازي نيز اين‌گونه نباشيد. ساختن رابطه يکي از مهم‌ترين بخش‌هاي موفقيت بازاريابي شبکه‌هاي اجتماعي است.


۹- قانون در دسترس بودن

پس از انتشار محتوا ناپديد نشويد. در دسترس مخاطبانتان باشيد. اين بدان معني است که بايد دائما محتوا منتشر کنيد و در گفت‌وگوها شرکت داشته‌باشيد. مخاطبان آنلاين بي‌وفا هستند و در صورت ناپديد شدنتان براي هفته‌ها يا ماه‌ها، تعويضتان خواهندکرد.


۱۰- قانون مقابله به مثل

نمي‌توانيد از بقيه انتظار داشته باشيد محتواي شما را منتشر کنند، مگر اينکه خودتان نيز به همين کار بپردازيد. پس بخشي از وقتتان را بايد به بحث درباره‌ي کارهايي که ديگران انجام مي‌دهند اختصاص دهيد.

ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315