اخبار

تاریخ خبر: 1395/11/26
زمان خبر :11: 05
نوع خبر :خبر

b_News شیرینی ها و کیک های Mr Kipling با موضوع ولنتاین

arangfilm agency

با کمک آژانس خلاقيت "BrandOpus"، برند کيک و شيريني Mr Kipling از يک سري بسته بندي هاي فصلي براي کمک به بزرگداشت ولنتاين با محبوب ترين کيک هاي بريتانيا رونمايي کرده است.
در قالب brief هدف از انجام اين کار طراحي بسته بندي بعضي از محبوب ترين کيک ها و شيريني هاي Mr Kipling به تعداد محدود با پيام هايي رمانتيک به منظور زنده کردن مجدد روح ولنتاين است. اين برند سابقه عرضه کيک ها و شيرين هاي فصلي متناسب با هالووين، کريسمس و عيد پاک را دارد. در ادامه به دنبال موفقيت Mr Kipling در زمينه ارائه تعداد محدودي از کيک و شيريني ها با عنوان "Fondest Fancies" به معناي "خيال انگيزترين عشق و علاقه ها" به مناسبت روز ولنتاين در سال گذشته، مديران اين برند در صدد طراحي مجدد همه اين محصولات محبوب در روز ولنتيان امسال برآمدند.

از کيک هاي چهارخانه "Battenberg" گرفته تا "Bakewell"، اين رفتار ها روز ولنتاين را به شيوه اي جالب و متمايز زنده مي کنند و با کمي چاشني عشق و خصوصيات شخصيتي مختلف همان کيفيت و ساختار هميشگي محصولات Mr Kipling را ارائه خواهند داد.
به گفته ناظر بازاريابي Mr Kipling، کلي ديويس، BrandOpus قطعا با توجه به Brief خود دست به چنين اقدامي زده است. بسته بندي هاي جديد و خاص محصولات اين برند با وجود برخورداري از ظاهري مدرن، جايگاه برجسته و ممتاز آن را به خطر نمي اندازند . آن ها همواره نقشي پر رنگ و تاثيرگذار درون فروشگاه با پايان موسم قبلي و آغاز فصل ولنتاين ايفا مي کنند. طراحي اين پيام هاي جالب با صراحت کامل، ولنتاين را هيجان انگيز مي کند. اين قبيل بسته بندي هاي جذاب و سرگرم کننده با نفوذ در ماهيت طبيعي کيک ها دليلي براي خريد، افزايش عشق وعلاقه در دل افراد و امکان تجربه يک روز ولنتاين بسيار خوب توسط انگليسي ها را در سال جاري ميلادي به وجود مي آورند.

دست اندرکاران
آژانس خلاقيت: BrandOpus
نوع پروژه: توليدي، کار تجاري
مشتري: Mr Kipling
موقعيت مکاني: انگلستان

بازنشر : ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315