اخبار

تاریخ خبر: 1395/11/20
زمان خبر :10: 04
نوع خبر :خبر

b_News تعامل صنعت و دانشگاه در دومین کنفرانس مدیریت بازاریابی

arangfilm agency

 سالهاست برقراري ارتباطي سازنده ميان صنعت و دانشگاه به يکي از چالش برانگيزترين موضوعات کشور تبديل شده است. چالشي که ارائه راه حل براي آن به عنوان يکي از مهمترين اهداف دومين کنفرانس مديريت بازاريابي با محوريت تبليغات در نظر گرفته شده است. دکتر مسعود کيماسي دبير علمي دومين کنفرانس مديريت بازاريابي با محوريت تبليغات درباره اين کنفرانس گفت: در اين کنفرانس، فعالان حوزه دانشگاهي و صنعت بازاريابي و تبليغات گرد هم آمده‌اند تا علاوه بر توليد و نشر دانش در حوزه آکادميک و تسهيم دانش ضمني و کاربردي، مباحث مختلف اين حوزه را هم از نظر کاربردي و هم از نظر تئوريک مورد بررسي و موشکافي قرار دهند. با توجه به اين هدف مهم در اين کنفرانس علاوه بر حضور اساتيد برجسته دانشگاهي از فعالان صنعت و بازار نيز حضور دارند.

دومين کنفرانس مديريت بازاريابي با محوريت تبليغات، بر پايه محورهاي مهمي به مانند مديريت يکپارچه ارتباطات بازاريابي (IMC) و کمپين تبليغاتي، رفتار مصرف کننده، روانشناسي و جامعه شناسي تبليغاتي، پيام، خلاقيت و ايده پردازي در تبليغات، بودجه بندي تبليغات، مديريت رسانه‌هاي تبليغاتي، تبليغات ديجيتال و الکترونيکي، ارزيابي اثربخشي تبليغات، کاربرد علوم شناختي در تبليغات، تبليغات در نقطه فروش pop، مرچند ايزينگ، تبليغات و مسئوليت اجتماعي برنامه ريزي شده است.

در راستاي اين محورها، سخنرانيها و کارگاه‌هاي آموزشي متنوع برنامه ريزي شده است. هم راستا با برگزاري دومين کنفرانس مديريت بازاريابي با محوريت تبليغات قرار است، جشنواره تبليغات برتر نيز برگزار شود. هدف از برگزاري اين جشنواره شناسايي و معرفي تبليغات برتر کشور خواهد بود. با توجه به اين موضوع آژانس‌هاي تبليغاتي و صاحبان آگهي ها مي‌توانند، تبليغات خود را براي شرکت در اين جشنواره ارسال کنند.

آثار ارسالي در دو سطح حرفه‌اي و عمومي تقسيم بندي شده‌اند. در سطح حرفه‌اي آژانس‌ها و کانونهاي تبليغاتي و سازمانها و بنگاه‌هاي سفارش دهنده تبليغاتي، طراحان و اصحاب حرفه‌ايي صنعت تبليغات و در سطح عمومي افراد علاقه مند، توانمند و خلاق بدون هيچ گونه محدوديت و وابستگي سازماني حضور خواهند داشت. همچنين ارزيابي آثار ارسالي هم توسط کميته علمي و هم توسط مردم مورد سنجش قرار خواهند گرفت. اعضاء هيأت علمي دانشگاه‌هاي معتبر کشور، بر اساس معيارهاي کلي، خلاقيت و نوآوري، جذابيت، خاص و منحصربه فرد بودن، باورپذيري، مرتبط بودن، کيفيت بصري- شنيداري آثار را مورد بررسي قرار خواهند داد.

همزمان با اين ارزيابي آثار، توسط مردم نيز مورد بررسي قرار خواهند گرفت و بهترين آثار تبليغاتي معرفي خواهند شد. همچنين در اين جشنواره از كتاب، پايان نامه و مقاله برتر در زمينه تبليغات نيز تقدير خواهد شد. لازم به ذکر است: دومين کنفرانس مديريت بازاريابي با محوريت تبليغات در سوم و چهارم اسفندماه سال جاري در دانشکده مديريت دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

تعامل صنعت و دانشگاه در دومین کنفرانس مدیریت بازاریابی

منبع : ام بي اي نيوز


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315