اخبار

تاریخ خبر: 1395/10/22
زمان خبر :10: 24
نوع خبر :خبر

b_News برخی از مهم ترین مزایای طراحی سایت در تجارت الکترونیک

arangfilm agency

در اين جا چند نمونه از مهم ترين مزاياي طراحي سايت در تجارت الکترونيک را بيان مي کنيم و توضيحات مختصري براي هر کدام ارائه مي دهيم.

افزايش تعداد مشتريان

بازاريابي اينترنتي شيوه نوين بازاريابي محصولات و خدمات در تمامي حرفه هاي شغلي محسوب مي شود که تاثير به مراتب بالاتري نسبت به شيوه هاي بازاريابي سنتي است. طراحي سايت مي تواند اين بستر را براي بازاريابي فراهم کرده مشتريان بسيار زيادي را از اين طريق جذب نمايد. همانطور که مي دانيد درصد بالايي از مردم در سراسر دنيا با اينترنت سر و کار داشته و وقت زيادي را در گشت و گذار اينترنتي سپري مي نمايند. همچنين براي اکثر امور روزمره خود از اينترنت کمک مي گيرند. در واقع وقت گذاشتن براي تجارت الکترونيک در جايي که مخاطبان بسيار زيادي دارد بازدهي موثر تري خواهد داشت که اين عامل يکي از مهم ترين مزاياي طراحي سايت در تجارت الکترونيک به شمار مي رود.


دسترسي هميشگي

يکي ديگر از مزاياي طراحي سايت در تجارت الکترونيک اين است که شما از اين طريق مي توانيد ارتباطي هميشگي با مشتريان خود داشته باشيد. سايت ها در تمامي ساعات شبانه روز و در تمامي روزهاي تعطيل و غير تعطيل سال براي مشتريان و مخاطبان شما در دسترس بوده و امکان بهره گيري از امکانات سايت براي آن ها به طور دائمي فراهم است. اين ويژگي هاي ارزشمند اينترنت مي تواند موجبات بهبود کسب و کار را فراهم کند.


ارتباط بهتر با مشتريان

طراحي سايت مي تواند پل ارتباطي مناسبي ميان صاحبين مشاغل و مشتريان خود باشد. طبق آن چه در پاراگراف قبلي توضيح داده شد، اين ارتباط مي تواند هميشگي بوده و به صورت ۲۴ ساعته بين مشتريان و مديران سايت تعامل صورت گيرد. راه اندازي امکاناتي مانند “تماس با ما”، “نظرات” و “گفتگوي آنلاين” مي تواند راه هاي ارتباطي مخاطبان را فراهم کرده و بيانگر اهميت دادن مديران سايت و صاحبين مشاغل به مشتريان خود باشند.


بالا رفتن ميزان فروش با راه اندازي شعبه اينترنتي!

يکي از مزاياي طراحي سايت در تجارت الکترونيک افزايش ميزان فروش محصولات و يا رونق کسب و کار است. با راه اندازي فروشگاه در سايت خود مي توانيد شعبه جديدي افتتاح نماييد که ۲۴ ساعته در حال ارائه خدمات به مشتريان پر شمار اينترنتي است. در واقع شما به راحتي مي توانيد با پياده سازي راهکار هاي افزايش فروش اينترنتي شاهد بهبود زائد الوصف ميزان فروش خود باشيد و از اين راه سود زيادي کسب نماييد.

مزاياي طراحي سايت در تجارت الکترونيک

افزايش اعتبار خود و ايجاد برند معتبر

برند سازي و بالا رفتن اعتبار شما نزد مشتريان از ديگر مزاياي طراحي سايت در تجارت الکترونيک به شمار مي رود که مي تواند شما را در رسيدن به اهداف بزرگ در تجارتتان برساند. همان گونه که در مقدمه مطلب نيز اشاره کرديم براي نحوه به وقوع پيوستن اين امر بهتر است به مقاله طراحي سايت براي برند سازي مراجعه نماييد. بي ترديد ايجاد سايت معتبر مي تواند در اعتبار بخشيدن به کسب و کار شما نقش ويژه اي ايفا کند. اکثر مشتريان با بازديد از وب سايت مي توانند ديد بهتري نسبت به شرکت يا فروشگاه پيدا کرده و اين امر در جذب مشتريان بيشتر و جلب اعتماد آن ها بسيار مفيد واقع خواهد شد.

بازنشر: http://inten.asia


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315