اخبار

تاریخ خبر: 1395/10/16
زمان خبر :09: 59
نوع خبر :خبر

b_News توصیه های مدیریتی از زبان چارلی چاپلین

arangfilm agency

چارلي چاپلين مي‌گفت: «زماني که فيلم‌هايم پخش مي‌شود به چهره تماشاچيان دقت مي‌کنم تا ببينم کجا مي‌خندند و کجا نه. از آن پس که نقاط قوت و ضعفم را متوجه شدم با تمام تلاش آن‌ها را بهتر اصلاح مي‌کنم. شما هم مانند او باشيد. ببينيد کجا دانسته‌هايتان ديگران را به وجد مي‌آورد، ببينيد در کجا ديگران شما را تحسين مي‌کنند و شما را آگاه، اعجوبه، مطلع و بزرگ مي‌دانند و کجا از آنچه داريد به وجد نمي‌آيند و تنها از آن رو که دلتان را نشکسته باشند، لبخند سردي مي‌زنند.» شايد براي شروع بد نباشد با اين راه توانايي‌هاي خاص خود را بهتر بشناسيد و باتوجه به آن‌ها يک برنامه‌ريزي بلندمدت براي راه‌انداختن کسب و کاري جديد و مختص به خودتان آغاز کنيد.

تصميم بگيريد دقيقا چه چيزي ميخواهيد

آنها را يادداشت کنيد هدفي که ننوشته باشيد فقط يک آرزو و خيال است

برايش مهلت تعيين کنيد و اگر هدف به حد کافي بزرگ بود براي هر بخش از آن مهلتي تعيين کنيد.

 مدل کسب وکار خود را به گونه‌اي سازمان‌دهي کنيد تا بتوانيد ارزش را براي تمامي اجزا بهينه‌سازي کنيد.

ارتباطات دو طرفه در تمامي سطوح، هميشه از اولويت برخوردار است.

حداقل يکي از بدترين سناريوها را در نظر بگيريد و يک برنامه براي بازيابي از آن شرايط براي خود تعريف کنيد.

ادم‌هاي موفق در يک محيط کاري جديد به شغل خود همانند يک محصول مهم تجاري مي‌نگرند، هرگز ارزش‌هاي آن را دست کم نمي‌گيرند و بخوبي آگاهند تا زماني در محيط کارشان ارزشمندند که بتوانند سودآوري داشته باشند، چه براي خود و چه براي شرکت يا کارفرمايي که براي آن کار مي‌کنند.

يک محصول، زماني در بازار پرفروش مي‌شود که از کيفيت خوب، تبليغات، بازاريابي قوي و چندين فاکتور موثر ديگر در جلب توجه مشتري برخوردار باشد و افراد نيز زماني مي‌توانند شاهد رونق حرفه خود باشند که ارزش کار خود را بالا ببرند، براي بالا بردن توانايي‌هاي خود بکوشند، درباره توانايي‌هاي خود تبليغ کنند و در محيط کار انعطاف‌پذير باشند. براي نيل به همه اين اهداف، آدم‌هاي موفق همچنين مي‌دانند که تابع بازار خود هستند و اين بازار جايي نيست جز سازمان، شرکت يا کارفرمايي که براي آن کار مي‌کنند.

به خاطر داشته باشيد، اگر نتوانيد از مهارت‌ها و تکنولوژي‌هاي جديد در کار خود استفاده کنيد يا دانش خود را روزآمد کنيد؛ همکاران و رقباي شما اين کار را خواهند کرد و شما از قافله عقب خواهيد ماند.

در عصري که هر روز آن دستخوش تحولات مختلف است، بايد خود را با تغييرات و تحولات جديد در محيط کار آماده کرد.

همه ما در محيط کار خود با چالش‌هاي مختلفي از جمله با تغييرات و تحولات جديد از جمله يافتن جايگزيني براي شغل فعلي خود مواجهيم و اين چالش، زماني جدي‌تر مي‌شود که حس کنيم فقط در يک حوزه قادر به فعاليت هستيم و کار ديگري از دستمان بر نمي‌آيد.

همواره ابزارهاي تبليغاتي خود را از لحاظ کارآيي و بازدهي ارزيابي کنيد و مواردي را که نتيجه بخش نيستند حذف کنيد و از سوي ديگر، ابزار هاي کارآمد و مؤثر را به روز رساني و تقويت کنيد. استفاده از ابزارهاي نتيجه بخش، مساوي است با صرفه جويي در سرمايه ها و رشد درآمد و سودآوري.

منبع: مازلو


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315